Problem z Firefoxem 26 zbyt długie ładowanie strony Google

Witam.

Zainstalowalem nowę wersję Firefoxa 26, i mam nastepujący problem z nią, gdy właczam Firefoxa i wpisuję coś w Google to zbyt długo ona się ładuje, a jak się załąduję to też jest problem z wyszukiwaniem wyników :-(.

Wyczyściłem całą historię przęglądania i to mi nic nie dało :-|.

sprawdź ping jaki masz do google, czy to nie jest problem Twojego internetu ? Wpisz w cmd - ping www.google.pl - zobacz ile pakietów wysyłasz ile tracisz itd.

wyczyść pamięć podręczną przeglądarki:)

Pobierz polszczenie i program, wypakuj, zawartość spolszczenia wklej do folderu programu, pousuwaj zipy i folder spolszczenia.

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=/search%3Fq%3Dprogramy%2Bnirsoft&rurl=translate.google.co.uk&sl=en&u=http://www.nirsoft.net/utils/mzcv.html&usg=ALkJrhhJ38Djry-tyKVXnzI-cJYUjJf4bg

uruchom i w menu wybierz wszystko, a w menu plik kliknij w usuń zaznaczone ciastka.

Przekonasz się, że firefox, mimo czyszczenia ciasteczek, przechowuje sobie jeszcze wiele ciastek, a jedno wadliwe ciastko robi bug przeglądarki.

Spróbowałbym/proponowałbym też wyłączyć wyszukiwanie dynamiczne w ustawieniach wyszukiwania/strony, jeśli tego nie zrobiłeś.

Swoją drogą, zmiany jakich dokonano (wraz z nowym menu), spowodowało że strona jest wyraźnie cięższa (kiedyś się szybciej ładowała).