Problem z FireFoxem -ciągłe ładowanie niektórych stron

Wiec wystepuje nastepujacy problem. PRzy wejsciach an niektóre strony ładuje mi sie ona ciagle i niechce sie skonczyc. Potem jesli chce wejsc na inna strone to w ogóle sien nie ładuje i musze uruchomić jeszcze raz komputer. Nie wiem czy to jakis wirus. Sprawdzałem Kompa : SUPERAntiSpyware Free Edition, Spybot - Search & Destroy, Ad-Aware 2007, Sophos Anti-Rootkit i zrobiłem Oczszczenie Dysku. Przy Operze strona działa bez problem wiec to chyba nei wina www. Macie jakies porady jak to naprawić. ??

Zacznij od wykonania Standardowej diagnostyki. Jeśli posiadasz inny niż systemowy firewall lub pakiet zabezpieczający to spróbuj go na czas wczytania tych stron wyłączyć.

Zmieniałeś coś w about:config Firefoxa? Instalowałeś ostatnio jakieś rozszerzenia do przeglądarki?

Jakiego masz zainstalowanego Mozillę Firefoxa 2 czy 3. Jeżeli to jest MF 2 to zmień na 3.

FF mam najnowszy. W about:config nic nei zmieniałem i nie instalowałem nic. ALe jak stworze nowy profil to strony które nie działają chodzą dobrze. NArazie wszystko ok jak by sie cos działo to napisze :smiley:

PS. Niestety po zmienie profilu znów jest ten bład. Stron główna otwiera sie dobrze jednak podstrony juz nie ;/