Problem z Firefoxem - jak dostosować opcje okien

Witam, mam taki w sumie mały ale bardzo denerwujący problem…Chodzi o Mozille Firefox wersje 3.0.6 , otóż ostatnio używając tej przeglądarki mam włączone jedno główne okno a w nim kilka kart z których otwierają się nowe okna i tutaj właśnie pojawia się problem ponieważ okna przełączają się samoczynnie i często bywa tak że chcąc zamknąć jedno okno zamyka mi się inne które nagle zrobi się aktywne…Bardzo mnie to denerwuje i dlatego proszę o pomoc w tym temacie, jeśli jednak nie ma na to rady bardzo proszę o polecenie mi dobrej przeglądarki, która nie będzie sprawiała mi takiego problemu. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :slight_smile:

Firefox > Menu Narzędzia > Opcje > Karty - sprawdź czy nie masz załączonej opcji Po otwarciu odnośnika w nowej karcie, przechodź do niej automatycznie. Jeśli tak, to spróbuj to wyłączyć i restart Firefox’a.

Zobacz czy nie masz jakiegoś dziwnego dodatku zainstalowanego - Narzędzia->Dodatki.

Na poczatku to miałam ale wylaczenie tego nic nie daje, bo dalej jest tak samo, a jeśli chodzi o dodatki to nic sama dodatkowego nie instalowałam chyba ze np jakiś obrazek nie chciał się wyświetlić ale to chyba nie ma z tym nic wspólnego…Wiec sama nie wiem czemu tak się dzieje :frowning:

Wykonaj http://www.mozillapl.org/wiki/Standardo … a:_Firefox

jak nie pomoże usuń go całkowicie viewtopic.php?t=74599 (stracisz zakładki itp)

Przeczyść komputer http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … r+2.06.567

Ponownie zainstaluj FF.

Wychodzi na to ze musze usunąć Firefoxa całkowice :frowning: ale chciałam zapytac czy zaszkodzi jesli utworze sobie kopie zapasowa zakładek bo mam ich dosyc sporo a potem znów bede musiałą je dodawać?

Musisz całkowicie usunąć zakładki. Najlepiej wklej adresy zakładek w plik tekstowy i na tej podstawie odtworzysz zakładki.

albo sobie je zarchiwizuj na serwerze za pomocą rozszerzenia Foxmarks :slight_smile:

Mój komp to chyba jakiś wyjatkowo oporny jest bo niestety ale wasze rady nie pomogły:( nadal wszystko jest tak samo jak było a na dodatek wszystko działa w zwolnionym tempie i teraz to ja juz nie wiem co mam zrobic:(