Problem z Firefoxem na Viscie

(Pootom) #1

witam. mam taki problem. zainstalowalem Firefox na Viscie i gdy otworze go to wyskakuje mi standardowy komunikat abym zainstalowal wtyczki (adobe flash player) no i gdy zaczne juz ta wtyczke intalowac to wyskakuje mi komunikat ze nie moge zainstalowac wtyczki :confused:

pomozcie prosze

(Johny) #2

Bo musisz zainstalowac r臋cznie,艣ci膮gn膮c plik .exe z Flashem i dopiero potem instalowac,to samo z Jav膮,niezb臋dne,je艣li chcesz czatowac przez przegl膮dark臋

(Pootom) #3

recznie?? tez nie moge :confused:

(Ryan) #4

Spr贸buj tak.

Uruchom firefoxa z uprawnieniami administratora na czas instalacji wtyczki. Prawym na linku - "Run as Administrator" - podaj login i has艂o konta z uprawnieniami administratora. Kiedy uruchomi sie FF, zainstaluj wtyczk臋. Je艣li instalacja powiedzie si臋 - zamknij okno FF i uruchom FF ponownie w normalny spos贸b.

(Ciuci) #5

Tez tak mialem!!!posz艂o dopiero jak zainstalowa艂em Adobe readera!Potem sie normalnie zainstalowaly wszystkie wtyczki!

(Pootom) #6

ja mam adobe readera 7.0 i nic :frowning: pomozcie ludzie

(Ryan) #7

Spr贸bowa艂e艣 tak jak opisa艂em powy偶ej? :?

(Pootom) #8

Ryan powiedz mi dokladnie jak mam to wszystko zrobic bo nie kapuje za bardzo a do tego mam Viste w jez. angielskim :? ale az tak ciemny z ang nie jestem

(Ryan) #9

Jak dok艂adniej? Zrzuty ekranu mam Ci zrobi膰? Kliknij prawym klawiszem myszy na ikonie FF, wybierz "Run as Administrator", podaj login i has艂o administratora i zainstaluj wtyczk臋.

(florky12) #10

U mnie to samo.

Z tym administratorem lipa.Mam readera 8.

Nadal nie mog臋 zainstalowa膰 wtyczki.

(Pootom) #11

a moze Firefox nie jest kompatybilny z Windowsem Vista?

(Piotr Kotarba) #12

Witam,

Wtyczk臋 instaluje si臋 r臋cznie bez problemu pod warunkiem ,偶e wy艂膮czysz Firefoxa podczas instalowania.

(Pootom) #13

jak go wylaczyc??

(Ryan) #14

Klikn膮膰 X w prawym g贸rnym rogu.

(Pootom) #15

gra ktos z was na wp.pl w pokera?? nie moge zainstalowac ich wtyczek, a bez nich nie da rady grac

(Lucyfer1991) #16

musisz odpali膰 przegl膮darke z prawami admina :))

(Pootom) #17

(Biolmol) #18

Pr贸bowa艂em wej艣膰 na pokera potwierdzam nie instaluje wtyczek w firefoxie, ale komunikat podaje 偶e plik jest uszkodzony mo偶e maj膮 jakie艣 problemy techniczne, albo znowu Vista zawiod艂a. Wys艂a艂em maila z zapytaniem zobacze co odpisz膮

(Pootom) #19

i co?? odpisali??