Problem z Firefoxem na Viscie

witam. mam taki problem. zainstalowalem Firefox na Viscie i gdy otworze go to wyskakuje mi standardowy komunikat abym zainstalowal wtyczki (adobe flash player) no i gdy zaczne juz ta wtyczke intalowac to wyskakuje mi komunikat ze nie moge zainstalowac wtyczki :confused:

pomozcie prosze

Bo musisz zainstalowac ręcznie,ściągnąc plik .exe z Flashem i dopiero potem instalowac,to samo z Javą,niezbędne,jeśli chcesz czatowac przez przeglądarkę

recznie?? tez nie moge :confused:

Spróbuj tak.

Uruchom firefoxa z uprawnieniami administratora na czas instalacji wtyczki. Prawym na linku - “Run as Administrator” - podaj login i hasło konta z uprawnieniami administratora. Kiedy uruchomi sie FF, zainstaluj wtyczkę. Jeśli instalacja powiedzie się - zamknij okno FF i uruchom FF ponownie w normalny sposób.

Tez tak mialem!!!poszło dopiero jak zainstalowałem Adobe readera!Potem sie normalnie zainstalowaly wszystkie wtyczki!

ja mam adobe readera 7.0 i nic :frowning: pomozcie ludzie

Spróbowałeś tak jak opisałem powyżej? :?

Ryan powiedz mi dokladnie jak mam to wszystko zrobic bo nie kapuje za bardzo a do tego mam Viste w jez. angielskim :? ale az tak ciemny z ang nie jestem

Jak dokładniej? Zrzuty ekranu mam Ci zrobić? Kliknij prawym klawiszem myszy na ikonie FF, wybierz “Run as Administrator”, podaj login i hasło administratora i zainstaluj wtyczkę.

U mnie to samo.

Z tym administratorem lipa.Mam readera 8.

Nadal nie mogę zainstalować wtyczki.

a moze Firefox nie jest kompatybilny z Windowsem Vista?

Witam,

Wtyczkę instaluje się ręcznie bez problemu pod warunkiem ,że wyłączysz Firefoxa podczas instalowania.

jak go wylaczyc??

Kliknąć X w prawym górnym rogu.

gra ktos z was na wp.pl w pokera?? nie moge zainstalowac ich wtyczek, a bez nich nie da rady grac

musisz odpalić przeglądarke z prawami admina :))

Próbowałem wejść na pokera potwierdzam nie instaluje wtyczek w firefoxie, ale komunikat podaje że plik jest uszkodzony może mają jakieś problemy techniczne, albo znowu Vista zawiodła. Wysłałem maila z zapytaniem zobacze co odpiszą

i co?? odpisali??