Problem z firefoxem, plugin AOL

(Jamediaman) #1

Witam

Od paru dni mam problem z firefoxem. Nie wiem co we mnie wstapiło ale zezwoliłem na instalacje plugina AOL (rzekomo).

Nie pamiętam dokładnie ale chyba instalacja nie została ukończona pomyślnie i od tej pory Firefox odpala się znacznie dłużej ,działa wolniej i zdarzyła się zawieszka nawet. Nie pomogła reinstalacja mozilli.

Oto log z Hijackthis

http://www.wklej.org/id/c0b56c19d5

Za udzieloną mi pomoc z góry dziękuje

Pozdrawiam

(Baldys15) #2

sfixuj:

1. O4 - HKLM..\Run: [Microsoft Updates] svehost.exe

2. O4 - HKLM..\RunServices: [Microsoft Updates] svehost.exe

Kind

(Agatonster) #3

mediaman ,

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gifprzy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Gutek) #4

Daj log z ComboFix

(Jamediaman) #5

Witam!

@

Dziwne ale nie moge tego znaleźć, rozumiem że chodzi o fix w HJT tak?

@ Agaton

Sorry , nazwe zmieniłem, mam nadzieje że jest ok teraz

@ Gutek2222

już prosze, świeżutki.. :slight_smile:

http://www.wklej.org/id/0b52810d29

Dzięki i pozdrawiam

(Gutek) #6

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Windows Registry Editor Version 5.00 

[-HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2]

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Pobierz program SDFix

-

(Jamediaman) #7

Witam, oto raport

http://www.wklej.org/id/6413d44b56

W dniu 06.06.2008 , o godzinie 1:02 został dopisany post przez mediaman

Witam

Nie chciałbym byc natrętny lecz niestety problem nadal istnieje, czy mógłbym prosić o kolejne wskazówki?

Pozdrawiam

(Adlerxx) #8

A próbowałeś odinstalować firefoxa, potem wejść na dysk C -> documents and settings ->dane aplikacji -> usunąć cały folder Mozilla? Potem zainstaluj jeszcze raz firefoxa. Czasem najprostsze rozwiązania pomagają!

(Jamediaman) #9

No właśnie nie pomaga. po odinstalowaniu znika katalog Mozilli i nie ma co usunąć. Sprawdzałem dwa razy. Może to coś śmiesznie prostego ale jak do tej pory na to nie wpadłem, pozdrawiam.

(Gutek) #10

Powiem tak syfu nie ma, na forum Mozilla myślę, że znajdziesz odpowiedź.

(Adlerxx) #11

Ten katalog Mozilli również ci znika w danych aplikacji? Bo u mnie, po odinstalowaniu Firefoxa, znika folder Mozilla na dysku E, gdzie był zainstalowany, ale w danych aplikacji na dysku C folder Mozilla zostaje. Kiedyś też poinstalowałem przez głupotę różnych pluginów, nie pomogła deinstalacja Mozilli, a dopiero usunięcie folderu Mozilla na dysku C. Folder ten zawiera podkatalog "profiles" (przynajmniej u mnie), w którym zapisywane są m.in. pluginy.

(Jamediaman) #12

@ Gutek2222

Wielkie dzięki za pomoc, przynajmniej wiem że syfu nie ma :slight_smile:

@ adlerxx

Okazało sie że znika tylko z Program Files, w Danych Aplikacji folder zostaje

I to własnie usunięciu wiekszości plików stamtąd i reinstalacji Firefoxa udało mi się pozbyć problemu.

Śmiga teraz nieporównywalnie szybciej

Dzieki i pozdrawiam