Problem z firefoxem, plugin AOL

Witam

Od paru dni mam problem z firefoxem. Nie wiem co we mnie wstapiło ale zezwoliłem na instalacje plugina AOL (rzekomo).

Nie pamiętam dokładnie ale chyba instalacja nie została ukończona pomyślnie i od tej pory Firefox odpala się znacznie dłużej ,działa wolniej i zdarzyła się zawieszka nawet. Nie pomogła reinstalacja mozilli.

Oto log z Hijackthis

http://www.wklej.org/id/c0b56c19d5

Za udzieloną mi pomoc z góry dziękuje

Pozdrawiam

sfixuj:

  1. O4 - HKLM…\Run: [Microsoft Updates] svehost.exe

  2. O4 - HKLM…\RunServices: [Microsoft Updates] svehost.exe

Kind

mediaman ,

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Daj log z ComboFix

Witam!

@

Dziwne ale nie moge tego znaleźć, rozumiem że chodzi o fix w HJT tak?

@ Agaton

Sorry , nazwe zmieniłem, mam nadzieje że jest ok teraz

@ Gutek2222

już prosze, świeżutki… :slight_smile:

http://www.wklej.org/id/0b52810d29

Dzięki i pozdrawiam

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Windows Registry Editor Version 5.00 


[-HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2]

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Pobierz program SDFix

Witam, oto raport

http://www.wklej.org/id/6413d44b56

W dniu 06.06.2008 , o godzinie 1:02 został dopisany post przez mediaman

Witam

Nie chciałbym byc natrętny lecz niestety problem nadal istnieje, czy mógłbym prosić o kolejne wskazówki?

Pozdrawiam

A próbowałeś odinstalować firefoxa, potem wejść na dysk C -> documents and settings ->dane aplikacji -> usunąć cały folder Mozilla? Potem zainstaluj jeszcze raz firefoxa. Czasem najprostsze rozwiązania pomagają!

No właśnie nie pomaga. po odinstalowaniu znika katalog Mozilli i nie ma co usunąć. Sprawdzałem dwa razy. Może to coś śmiesznie prostego ale jak do tej pory na to nie wpadłem, pozdrawiam.

Powiem tak syfu nie ma, na forum Mozilla myślę, że znajdziesz odpowiedź.

Ten katalog Mozilli również ci znika w danych aplikacji? Bo u mnie, po odinstalowaniu Firefoxa, znika folder Mozilla na dysku E, gdzie był zainstalowany, ale w danych aplikacji na dysku C folder Mozilla zostaje. Kiedyś też poinstalowałem przez głupotę różnych pluginów, nie pomogła deinstalacja Mozilli, a dopiero usunięcie folderu Mozilla na dysku C. Folder ten zawiera podkatalog “profiles” (przynajmniej u mnie), w którym zapisywane są m.in. pluginy.

@ Gutek2222

Wielkie dzięki za pomoc, przynajmniej wiem że syfu nie ma :slight_smile:

@ adlerxx

Okazało sie że znika tylko z Program Files, w Danych Aplikacji folder zostaje

I to własnie usunięciu wiekszości plików stamtąd i reinstalacji Firefoxa udało mi się pozbyć problemu.

Śmiga teraz nieporównywalnie szybciej

Dzieki i pozdrawiam