Problem z firewall + Counter Strike

Cześć.

Problem polega na tym, że na moim kompie F-Secure Client blokuje mi możliwość gry w LANie w Counter Strike’a.

Napiszecie, bym wyłączył firewalla, jest to niemożliwe, gdy nie mam uprawnień admina, a pograć chciałoby się w pracy.

Dodatkowo na pozostałych kompach CS śmiga w LANie bez problemu.

Czy jest szansa by obejść to zabezpieczenie ?

Witam!!

Otóż jak się domyślam to komputer w pracy to wątpie że coś da się zrobić. Admin blokuje właśnie dla tego zeby nikt nie grał, ściągał itp.

Z tego co wiem to na boty możesz grać:D

Zobacz czy przy logowaniu na komputer założone jest hasło na konto administratora komputera (2*[ctrl+alt+del] przy logowaniu lub w trybie awaryjnym F8 przed botowaniem windowsa). Jeżeli uda Ci się zalogować (bo często te konta są pozostawiane bez hasła), nadaj sobie uprawnienia admina, lub graj na koncie administratora komputera, lub wyłącz firewalla z autostartu na swoim koncie.

:slight_smile:

O! Zaczyna brzmieć sympatycznie.

Mogę zalogować się jako admin na kompie, tylko nie wiem, jak wyłączyć F Secur ze startu.

  1. Wejdź na koncie admina w:

start > uruchom > regedit

  1. Wchodzisz w następujące gałęzie rejestru:

HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE > Microsoft > Windows > CurrentVersion > Run

  1. klikasz prawym na kluczu Run i daj eksportuj i zapisz go np. na pulpicie, po to abyś mógł później przywrócić uruchamianie się firewalla.

  2. Klikasz raz na kluczu Run i po prawej stronie wyświetlą Ci się wartości, zobacz który to F-Secure Client i go usuń.

F-Secure nie będzie się już uruchamiał wraz ze startem systemu

  1. Aby przywrócić uruchamianie się F-Secure klkinij 2 razy na wcześniej wyeksportowanym pliku (patrz punkt 3.) i jak zapyta czy dodać informację do rejestru kliknij “tak”