Problem z fl90 - zawiesza się i nie odpowiada

Kilka dni temu kupiłem Compala fl90, na którego czekałem dość długo. Kiedy przyszła paczka, od razu zabrałem się za instalacje win xp. Po zainstalowaniu systemu, zacząłem instalować sterowniki, a tu buch! komputer zawiesił się, nie odpowiadając na żaden klawisz z wyjątkiem włącznika. po ponownym uruchomieniu kompa stwierdziłem, iż włączył on tylko diodę sygnalizującą włączenie i system chłodzenia. nie odpowiadał w tym czasie na żaden klawisz z wyjątkiem… po ok 15 min, włączyłem go, stwierdzając, iż komputer i system włączyły się normalnie. jednak po ok 40 min, komputer znów si zawiesił. nic nie daje ponowne przeinstalowanie win xp. po jakimś czasie oprócz opisanego wyżej problemu, pojawiły się blue scenery. Czy nie mam innej możliwości, jak odesłać na gwarancję??

Gitar52 , podaj kody tych bluescreenów i ewentualnie pliki, które je powodują. Jeżeli są one widoczne tylko przez chwilę, naciśnij na klawiaturze klawisz Pause/Break. Jeśli nie uda sie zatrzymać tym przyciskiem, to PPM na Mój komputer->Zaawansowane->Uruchamianie i odzyskiwanie klik na Ustawienia->Skasuj zaznaczenie przy Automatycznie uruchom ponownie.

a jesli system działa w miare normalnie to http://forum.purepc.pl/temat/faq/8/debu … try1167930

chyba wiem co sie dzieje - dysk się nienaturalnie przegrzewa i chyba wyłącza się, a potem nie chce sie włączyć, dopiero jak ostygnie