Problem z flashem oglądanie filmów, meczy

Dobry wieczór. Dzisiejszego dnia pobawiłem się trochę z lapkiem i przywróciłem go do ustawień fabrycznych. Śmiga znacznie szybciej, jednak sporo aplikacji trzeba poinstalować na nowo.

 

Mam problem z Adobe flash player. Jak wiemy, jest to cuś do oglądania filmów, obrazów itd. Normalnie zainstalowałem to do mojej przeglądarki chroome czy też commodo. Z tych korzystam najczęściej. Jednak to nic nie dało, ciągle w wielu portalach wyskakuje mi komunikat, że muszę zainstalować to /cenzura/. W chromie mi pokazuje, że mam tą wtyczkę. W necie poszperałem i też mówią, by włączyć plugin w chromie ale w rubce chrome: plugins nie pokazuje mi właśnie adobe flash player, natomiast we wtyczkach już tak. Dodatkowo za poradą blacka pobrałem jeszcze microsoft silverlight, jednak nic to nie dało. Na mozilli jest git, ale chcę tutaj mieć dobrze.

 

Porady?

często mam: You need the latest version of Adobe Flash Player to view this video.

 

Wtyczki w GOOGLE CHROME wspierane są do wersji 41.0.2272.118 .

https://drive.google.com/file/d/0B-HnGXDSzvpmazRUZmhXXzVzVEE/view?usp=sharing

W ścieżce dostępu (skrót) na końcu : \CHROME.exe" –allow-outdated-plugins

GOOGLE CHROME (PEPPER FLASH PLAYER) : 

 

ten link pomógł, dziwne, bo wcześniej też instalowałem to samo i nie działało, dzięki można zamknąć.