Problem z flashem w Nokii 6151

A więc chciałbym pobrać sobie taki motyw: http://www.zedge.net/themes/201519/ubun … -ed-theme/ o tyle że go pobrałem tylko mam problem z tym że gdy go ustawię w swojej Noki 6151 to zamiast tapety a w tym wypadku animacji Flash wyświetla się białe tło a przecież ten motyw jest przeznaczony do mojej Nokii. A tak w ogóle to coś dziwnego mam z telefonem ponieważ nie chce odtwarzać prawie żadnych animacji flash. Czemu ??? A tak dokładniej to jeżeli odpalę jakiś plik .swf pobrany z internetu (prawie każdy) to wyświetla “Nieobsługiwany format pliku”

Jesteś pewny, że Twój model obsługuje pliki swf?..

Niestety Nokia 6151 nie obsługuje swf

Moja Nokia obsługuje pliki .swf ponieważ mam na niej kilka działających np. te które były od razu wgrane a więc mój telefon je obsługuje

Może pomyliło ci się z gifami

pomylił sie kolega i to w 100% ta nokia na pewno nie obsługuje flash tak jak pcz_07 napisał na pewno to były gify

Sprawdzam biorę tak:Menu-Galeria-Grafiki-Wyg. ekranu-i tam wybieram jakiś plik np. Effect.swf jak nazwa wam nie wystarcza to wybieram przy nim opcje-szczegóły i tam mam tak napisane: Nazwa: Effect.swf Wielkość:56,4 kB Utworzono 01-01-2005 12:00 Format: SWF Rozdzielczość: 128 x 160 Prawa autorskie: Chroniony a pozatym nawet przy tych flashah .swf których nie chce odtworzyć bo ten Effect.swf otwiera to przy niedziałających też jest ikonka takiego pochylonego f na niebieskim tle a z resztą tu był taki topic co gość własne flaszki .swf zrobił i one mi działały

Skoro tak mówisz i jeśli naprawdę tak jest to wina może być w tym że plik jest chroniony. Spróbuj inny.

Wiem może trochę zawile to napisałem ale ten chroniony odpala i kilaka nie chronionych też ale większości .swf nie :frowning: