Problem z flashem w Nokii 6151

(kijek) #1

A więc chciałbym pobrać sobie taki motyw: http://www.zedge.net/themes/201519/ubun ... -ed-theme/ o tyle że go pobrałem tylko mam problem z tym że gdy go ustawię w swojej Noki 6151 to zamiast tapety a w tym wypadku animacji Flash wyświetla się białe tło a przecież ten motyw jest przeznaczony do mojej Nokii. A tak w ogóle to coś dziwnego mam z telefonem ponieważ nie chce odtwarzać prawie żadnych animacji flash. Czemu ??? A tak dokładniej to jeżeli odpalę jakiś plik .swf pobrany z internetu (prawie każdy) to wyświetla "Nieobsługiwany format pliku"

(JUDGE) #2

Jesteś pewny, że Twój model obsługuje pliki swf?...

(malolat) #3

Niestety Nokia 6151 nie obsługuje swf

(kijek) #4

Moja Nokia obsługuje pliki .swf ponieważ mam na niej kilka działających np. te które były od razu wgrane a więc mój telefon je obsługuje

(Pcz 07) #5

Może pomyliło ci się z gifami

(malolat) #6

pomylił sie kolega i to w 100% ta nokia na pewno nie obsługuje flash tak jak pcz_07 napisał na pewno to były gify

(kijek) #7

Sprawdzam biorę tak:Menu-Galeria-Grafiki-Wyg. ekranu-i tam wybieram jakiś plik np. Effect.swf jak nazwa wam nie wystarcza to wybieram przy nim opcje-szczegóły i tam mam tak napisane: Nazwa: Effect.swf Wielkość:56,4 kB Utworzono 01-01-2005 12:00 Format: SWF Rozdzielczość: 128 x 160 Prawa autorskie: Chroniony a pozatym nawet przy tych flashah .swf których nie chce odtworzyć bo ten Effect.swf otwiera to przy niedziałających też jest ikonka takiego pochylonego f na niebieskim tle a z resztą tu był taki topic co gość własne flaszki .swf zrobił i one mi działały

(Pcz 07) #8

Skoro tak mówisz i jeśli naprawdę tak jest to wina może być w tym że plik jest chroniony. Spróbuj inny.

(kijek) #9

Wiem może trochę zawile to napisałem ale ten chroniony odpala i kilaka nie chronionych też ale większości .swf nie :frowning: