Problem z flash'em?

Witam.

Przepraszam jeśli nie wtym dziale.

Mam problem ze swoim komputerem. Od kilku dni podczas rozmowy na gg wywala mi komunikat:

Kilkukrotne instalowanie GG i i flasha nic nie dało. Prosze o pomoc.

Co do logów są czyste

To nie mam pojęcia o co chodzi. Dzięki za sprawdzenie logów.

  1. Z której wersji GG korzystasz?

  2. Czy po odinstalowaniu GG poprzez aplet Dodaj/Usuń programy w Panelu Sterowania przeczyściłeś również rejestr?

  3. Czy masz zainstalowaną najnowszą wersję Flash Playera? Jeśli nie, to zrób to. Najnowszą wersję FlashPlayera możesz znaleźć w vortalu.

Przypuszczam że przyczyną jest stara wersja Flash Playera. Niestety z jego aktualizacją są ostatnio problemy. Jeżeli się nie powiedzie aktualizacja z pliku oraz automatyczna to trzeba pobrać ze strony producenta plik z Flash Playerem o wielkości 34.2 MB zainstalować go i dopiero zaktualizować ze strony Adobe. Po udanej instalacji plik można odinstalować/wyrzucić. Rozwiązanie problemu z instalacją zajęło mi dwa ostatnie dni - udało się…

Rejestr przeczyszczony RegCleaner’em, flash jest najnowszy, narazie działa zobaczymy co bedzie później. A co do gg mam wersje 7.7.0

W razie dalszych problemów zainstaluj również Shockware Player.

Po deinstalacji programu np. GG dobrze jest przeczyścić komputer chociaż CCleanerem. Resztę trzeba wyrzucić ręcznie z C:\Documents and Settings.