Problem z Flashem

Bardzo prosze o namiary na “Flash”-nie mam pojecia co sie dzieje ale ciagle mi go brakuje.Ostatnio instalowalam ale teraz widze,ze przewaznie sa to “triale"wiec moze dlatego?Poza tym nie wiem czy CCleaner go nie usuwa?-czyszczac widzialam cos z “Macromedia”.Nie wiem ktora wersje wybrac-zainstalowalo sie poprzednim razem"Yahoo”? przy instalacji “Macromedia Shockwave Player”-moze to nie o tego Flasha chodzi? Pomozcie bo nie moge prawidlowo przegladac IE.Z gory dziekuje. :frowning:

W "dodaj/usun"mam “Macromedia Shockwave Player” ale bez zadnego rozmiaru w MB-odinstalowac to???

uzywa tego

ftp://stefe.servebeer.com/flashplayer7installer.exe

jezeli o to chodzi to zassaj z mojego serwera… jezeli juz skopiujesz albo nie bedziesz chcial nic kopiowac to napisz.

Ok a ten poprzedni odinstalowac?Nie chce sciagnac z podanego adresu-strona sie nie otwiera! !!

dziwne, musi dzialac… sprawdzalem przez proxy i kumpel z anglii kopiowal… wszystko dziala

i obrazek…

plik8nk.th.png

ty tez bylas zalogowana… error, wina musi byc po twojej stronie… ale niewazne. nie dziala, masz nazwe pliku… nie problem poszukac tego.

widze tez, ze ktos z internetdsl tez skopiowal

flash4uo.th.jpg

Zainstalowalam ze str.Onetu-Flash 4 ActiveX+Flash player 7+Macromedia Shockwave Player(nie wiem czy nie za duzo tego?) i z Forum znalazlam stronke z filmikami we flashu i dalej jest to samo.Nie mam pojecia o co chodzi?Ratujcie! :o

nie jest to rozwiazanie, ale moze zmien przegladarke

u mnie dziala bez problemow ten adres

flash3aj.th.png

usuń wszystko od tego flasha i zainstaluj to http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=42&id=293 :roll:

macromedia0qx.th.jpg

Ratujcie!Nie moge pobrac Flash bo chyba stronka tez jest w nim zapisana?Walcze z tym problemem juz pare dni,przeczytalam mase info w necie i dalej nie potrafie nic wymyslic,strony nie otwieraja sie wcale(zapisane we Flashu) a wczesniej bylo ok-w IE.Wiem,ze moge zmienic przegladarke ale dreczy mnie dlaczego tak jest?Czy jakis program moze blokowac Flash?Prosze o pomoc :stuck_out_tongue:

link bezpośrdeni -> http://fpdownload.macromedia.com/get/sh … taller.exe

Dzieki,gdzie mam umiescic plik?-moze byc w C\Files-bo moze zle rozpakowuje i dlatego?-czy w Windows???

instalator zapyta dla jekiej przeglądarki ma się to zainstalowac i sam wybierze, z tego co pamiętam :roll:

to jest plik *.exe - więc zapisz go gdzie chcesz i zainstaluj - nie kombinuj z rozpakowywaniem :slight_smile:

ie6hl.th.jpg

Zainstalowalam i dalej to samo!W dodaj/usun nie ma w ogole tego programu,natomiast jest w “programy”-jv 16 Power Tools-sa nawet dwa-macromedia Flash Player i Shockwave 8-moga byc dwa czy ktorys odinstalowac?Czy jest mozliwosc,ze jeszcze czegos brakuje a nie jest to wylacznie problem Flasha?Moze cos z Java?Mam aktywny TuneUp MemOptimizer,moze on cos wywala?W kazdym razie dla mnie jest to zagadka,tym gorsza,ze nie nie moge niczego we Flashu obejrzec! :frowning: