Problem z FlashGet'em

Mam flash’a i jak ściągam z stronek to raz sie załancza przez oto flesh’a a raz normalnie sciaga i dochodzi do kilku % i end (przy wiekszych plikach[200mb]) :/…

Jak ustawic FlashGet’a zeby zawsze i za kazdym razem odpalał sie przy sciaganiu ??? Bo mam dość duze pliki do pobrania i potrzebuje jakis programik zeby sciagnąć te pliczki…

poratujcie , z gory thX

ps. nie piszcie mi zebym ins. opere i inne badziewia :stuck_out_tongue: . A korzystam z Internet Explorer z Win XP Pro’fa + SP2 i wszystki łatki…

Witaj.Wywal FlashGet’a,to badziewie.Ściągnij jakiś porządny kombajn do pobierania,ściągania.Na tej właśnie stronie jest pełno,duży wybór.Pzdr.

Miklas z całym szacunkiem ale co to ma do tmatu :?:

SOGA a flashget jest ustawiony jako domyślny akcelerator pobierania :?:

myszak - a gdzie dokladnie jest ta opcja ???

bo raz jak cos sciagam to mi sie flesza zalancza, a jak z innej stronki to normalnie sie ssa ;/

Czyli raz działa a raz nie działa :?: więc jest wszystko dobrze ustawione. Nie wszystkie strony “wspierają” akceleratory - czasem link trzeba przeciągnąć do okienka “zrzutu” :wink:

tak - raz dzaiala a raz nie :/.

a gdzie jest to okienko hehe ? ? ?

thx za pomoc myszak :slight_smile:

Taki mały kwadracik gdzieś na ekranie :mrgreen: z logiem flashgeta :slight_smile: Tam “wrzucasz ten” link metodą “drag and drop” :wink: