Problem z Folder Lock - brak plików w zablokowanym folderze

POMOCY !!

Program Folder Lock mam na partycji D, po formacie (rzecz jasna C) wpisuje poprawne hasło w programie. Otwiera mi folder który jest zablokowany i… nie widzi w nim żadnych plików (a jest ich ~13 GB) klikam właściwości folderu o nazwie “locker” i pokazuje te 13 GB ale wirtualnie bo nie moge zobaczyć żadnego pliku… jak to przywrócić ??

FTJ , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Dodam, że opcja “unlock items” nie działa… oficjalnie odznaczam “locked items” i nadal plików nie widzi. Od jakiegoś czasu po wpisaniu hasła, wyskakujący zablokowany folder (gdzie znajdują sie podfoldery) miał dziwny folder o nazwie z “chińskimi znakami” w który musiałem najpierw wejść żeby zobaczyć podfoldery. Teraz tego dziwnego folderu nie ma… jak i reszty wszystkich plików…

Narzędzia -> opcje folderów -> pokaż ukryte pliki i foldery = włączona

Post 2

Znalazłem coś takiego: http://answers.yahoo.com/question/index … 807AAhq0Ws

II used Folder Lock yesterday. After I unlocked it, The locker folder is shown, but no files are displayed. When I checked the folder Properties, the files are still there, but no files are shown.

Best Answer - Chosen by Voters

yes it can be unlocked. just see the contents of ur D drive in cmd prompt and checjk the current names of ur those locked folders.

u will finf the names in special symbols . Just note those symbols and then use Alt+ 250 onwards to check by hit n trial what symbol matches . then when U find all the symbols , use “cd” to move to that folder or rename it to ur desired name. I have cracked Folder lock many times in my college computers and some friends computers . it always work. best of luck.

MOŻE KTOŚ PRZETŁUMACZYĆ ODPOWIEDŹ

FTJ , Nie pisz posta pod postem.

Jeżeli chcesz coś dopisać do swojego posta skorzystaj z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif