Problem z folder lock

Otóż tak… Zablokowałam folder w programie folder lock 6 … Folder jest gdy wyszukuje go w menu start czyli nie zniknął… Ale blokady w żaden sposób nie mogę ściągnąć… Gdy wchodzę w ten program nie wyświetla mi się żaden zablokowany folder… Więc pytanie : Jak mogę ten folder odzyskać.? Czy pozostaje mi tylko odzyskiwanie plików przez Recover my files ?

Proszę o pomoc…

:frowning:

Ten program jest chyba wciąż zbugowany ,nie wiem czy teraz również występuje takie zjawisko ,że przez eksplorowanie za pomocą WinRar >

C:\ProgramFiles\FolderLock\>Locker< jest dostęp do ukrytych zaszyfrowanych plików :wink: Sprawdź.

Niestety nie działa… ;/ Nie wiem co mam z tym zrobić, bo te foldery gdzieś są … i nie wiem czy da się je jakoś przywrócić…

Czekaj. Widzisz przez przeglądarkę plików WinRara tam gdzie jest zainstalowany FolderLock plik Locker <-poszukaj ,jak tak to kliknij x2 w niego.

Dodane środa, 15 gru 2010, 21:47

Aha nie tak ,zrestartuj kompa ,nie odpalaj FolderLock bo tworzył zabezpieczenie ,tylko od razu szukaj w WinRar.

Nie mam tego … ale wiem w czym problem… Jak zablokowałam folder to stworzył się plik locker01 który później trzeba odblokować … ale ja zablokowałam drugi folder i nie zmieniłam nazwy … Także ten drugi nadpisał ten pierwszy… Drugi odblokowałam pierwszego nie mogę… I to się chyba już nie da ;/

W takiej sytuacji ciężko coś doradzić. Chyba jednak w odzyskiwanie trzeba się bawić.

klaudia.094@op.pl , proszę o konkretne zatytułowanie wątku.

Zignorowanie prośby topic :arrow: Śmietnik.