Problem z folder lock

(klaudia.094@op.pl) #1

Otóż tak.. Zablokowałam folder w programie folder lock 6 .. Folder jest gdy wyszukuje go w menu start czyli nie zniknął.. Ale blokady w żaden sposób nie mogę ściągnąć.. Gdy wchodzę w ten program nie wyświetla mi się żaden zablokowany folder.. Więc pytanie : Jak mogę ten folder odzyskać.? Czy pozostaje mi tylko odzyskiwanie plików przez Recover my files ?

Proszę o pomoc..

:frowning:

(Łukash) #2

Ten program jest chyba wciąż zbugowany ,nie wiem czy teraz również występuje takie zjawisko ,że przez eksplorowanie za pomocą WinRar >

C:\ProgramFiles\FolderLock\>Locker< jest dostęp do ukrytych zaszyfrowanych plików :wink: Sprawdź.

(klaudia.094@op.pl) #3

Niestety nie działa.. ;/ Nie wiem co mam z tym zrobić, bo te foldery gdzieś są .. i nie wiem czy da się je jakoś przywrócić..

(Łukash) #4

Czekaj. Widzisz przez przeglądarkę plików WinRara tam gdzie jest zainstalowany FolderLock plik Locker <-poszukaj ,jak tak to kliknij x2 w niego.

-- Dodane środa, 15 gru 2010, 21:47 --

Aha nie tak ,zrestartuj kompa ,nie odpalaj FolderLock bo tworzył zabezpieczenie ,tylko od razu szukaj w WinRar.

(klaudia.094@op.pl) #5

Nie mam tego .. ale wiem w czym problem.. Jak zablokowałam folder to stworzył się plik locker01 który później trzeba odblokować ... ale ja zablokowałam drugi folder i nie zmieniłam nazwy .. Także ten drugi nadpisał ten pierwszy.. Drugi odblokowałam pierwszego nie mogę.. I to się chyba już nie da ;/

(Łukash) #6

W takiej sytuacji ciężko coś doradzić. Chyba jednak w odzyskiwanie trzeba się bawić.

(fiesta) #7

klaudia.094@op.pl , proszę o konkretne zatytułowanie wątku.

Zignorowanie prośby topic :arrow: Śmietnik.