[Problem] z folderami,plikami i programami

Witam.Jestem nowy na tym forum więc nie mam jeszcze doświadczenia w pisaniu tematów więc proszę o wyrozumiałość.O tuż mam jeden problem,foldery , pliki i programy otwierają się po jednym kliknięciu.W opcjach folderów mam ustawione na dwuklik,nawet zrobiłem reinstalację Windowsa i ciągle to samo,już mi brakuje pomysłu co z tym fantem zrobić.Mój system Windows XP Pro.Jak by ktoś bardziej zaawansowany znalazł czas to bardzo proszę o pomoc.Z poszanowaniem.

Co do nazwy tematu, unikamy korzystania z słowa problem :stuck_out_tongue: // masz tak w regulaminie

Jest to wina gryzonia / ew sterownika o ile problem występował od kiedy nabyłeś swoją mysz

Jeśli masz drugiego podłącz go i sprawdź, jeśli nie masz pożycz od znajomego.

Hej,

W aplecie Mysz panelu sterowania jest możliwość definiowania prędkości podwójnego kliknięcia. Jest tam też ikonka do sprawdzania ustawień. Kliknij na nią, ale tylko jeden raz. Jeśli obrazek się zmieni, mamy do czynienia z ewidentną winą myszki bądź sterownika. Jeśli nie, coś w systemie może być namieszane. :slight_smile:

drobok - to zgodnie z Twoim opisem. Takie małe uzupełnienie. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Panowi wielkie dzięki,sprawdzę mysz u kolegi bo nie mam drugiego komputera.

Panowie przepraszam za kłopot,problem już rozwiązany to myszka stwarzała mi te problemy jest już ok. Myszka jest dobra przeczyściłem wtyczki,musiał być jakiś kurz