Problem z folderami

Witam,

mam maly problem, przyszedl dzis do mnie kumpel zeby zainstalowac latke do pewnej gry. Niestety cos nakombinowal i wykasowal i jeden z dyskow nie byl wykrywany w kompie (mam dwa 20 i 40 gb).

Podlaczalismy te dyski kilka razy i w koncu doszedlem do wniosku ze cos system musial sie walnac.

Poszlismy wiec z tym nieczytanym dyskiem do kumpla zeby go sprawdzic i wzialem rowniez swoj dysk podstawowy.

Wszytsko bylo ok, obydwa sa sprawne dziala itd, ale chcialem skopiowac kilka rzeczy z folderu moje dokumenty z dysku glownego na dysk drugi i co sie okazalo: ODMOWA DOSTEPU oO ale ja nigdy nie zakladalem zadnego hasla na foldery i nawet na kompa. Zdziwilem sie ale z kumplem doszlismy do wniosku ze jak juz u mnie zacznie pracowac na kompie to wszytsko bedzie ok.

Wrocilem wiec do domu zrobilem reinstalke windowsa, wszytsko super pieknie, wchodze w documents and settings na dysku c (instalka zrobila nowy folder dokumentow, pusty) wchodze w starego uzytkownika i proguje wejsc w jakikolwiek katalog i mam nadal odmowe dostepu oO???

Co to moze byc? Czemu tak mi sie zrobilo? Jakis zlosliwy trojan?

Kompa przeskanowalem 4rema programami, wyrzucilem wszytsko co bylo do wyrzucenia a te cholerne foldery nadal sa zablokowane -.-

Co zrobic panowie??

artax Na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to

znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i

popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może zostać usunięty.

co to za łatka? :slight_smile:

odnoścnie problemu to przejmij je na własnośc

http://support.microsoft.com/kb/308421/pl

Twoj kumpel podejrzewam wszedl we wlasciwosci dysku dalej w zabezpieczenia i odmówił dostepu adminowi czyli tobie to tylko przypadek też tak nie chcacy sobie zrobiłem. musisz jedynie odznaczyc w okienka ktore sa w kolumnie odmów i powinno chodzic jesli nie to kliknij tam dodaj i na wzór drugiego dysku po dodawaj uzytkonikow. :mrgreen: