Problem z folderem systemowym

Witam serdecznie

Mam następujący problem: jakis czas temu zainstalowałem sobie oprogramowanie do mojego telefonu -Noki 6610. Od dłuzszego czasu nieuzywam juz tego z powodu braku kabla. Teraz kiedy tylko wejde w Moj Komputer i “niechcacy” klikne na ten folder natychmiast uruchamia sie instalator windows. Ta sama sytuacja dzieje sie w innych sytuacjach. Dodam ze wszelkie proby usuniecia oprogramowania w dodaj-usun programy niesprawdzaja sie. Jezeli ktos zna sposob zeby to usunac bede wdzieczny.

Ashampoo UnInstaller Platinum v2.5.0.0

Program do całkowitego usuwania zainstalowanych programów w systemach Windows. Interfejs graficzny może być dostosowany zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników. Po zakończeniu optymalizacji Twój system będzie dużo szybszy a na dyskach powinno zwolnić się sporo miejsca.

A jakies zrodlo gdzie mozna go spotkac lub inny dobry ktory sobie z tym poradzi ogolniedostepny?? Chodzi oczywiscie o program! !!

poszukaj w google wpisz ta nazwe tego programu albo wpisz “programy do calkowitego usuwania programow”