Problem z Formatem ! Błagam szybkiej pomocy!

Witam, do godziny 9 musze miec wgranego nowego windowsa na laptopie, ale problem jest taki:

Uruchomilem laptopa od nowa, wsadziłem ORGINALNEGO windowsa, i czekam na rozruch, dalem enter i instalator sprawdzal konfiguracje, po czym pokazało sie okienko instalacji, na dole pisało w tabeli Partycja C i tam byl windows, i chcialem najpierw sformatowac tą partycje i potem wgrac windowsa lae nie da rady :confused: Nie wiem jak to zrobic :confused: :confused: Nie ma tam obcji konsola odzyskiwania zebym wpisal format c: ani nic, nei wiem jak go zrobic :confused: pomocy

Zaznacz partycję z systemem, jako miejsce instalacji nowego systemu.

Następnie instalator poinformuje Cię, że nie możesz zainstalować systemu na bieżącą (istniejącą) instalację i karze Ci sformatować partycję.

Po sformatowaniu rozpocznie się instalacja systemu.

djzarox ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Właśnie nie.

Nie pokazało sie nic o formatowaniu.

Po prostu, byla informacja, wcisnij ENTER aby zainstalowac system na tej partycji, i jak dałem enter to na dole pojawilo sie Sprawdzanie dysku, co trwało sekunde i zaraz zaczoł kopiować pliki, potem juz instalacja w lepszej szacie graficznej i ■■■■.

Pliska pomózcie.