Problem z formatem i instalacją Windowsa XP


(system) #1

Witam,

Z góry proszę o nieusuwanie mojego tematu i proszę baardzo o pomoc bo już straciłem cierpliwość.

Na początek może napisze specyfikacje sprzętu: Core 2 duo 1,8 ghz/9800gt/2gb ram/160 gb Seagate/Gigabyte 965P-DS3.

Więc formata nie robiłem juz 3 lata, jako iż dziś wieczorem nigdzie sie nie wybieram postanowiłem zrobic tego formata i w ogóle ogarnąć kompa w środku itp. Wszystko robiłem wg instrukcji zamieszczonej tu na forum, jednak pojawił sie ogromny problem, po sformatowaniu partycji komp się zresetował potem zaczął się instalować Windows i niechcąco kliknąłem w przycisk do wysunięcia płytki z napędu i od tej pory już nic nie mogę zrobić! Czy z płytką w napedzie, czy bez komp się restartuje milion razy. Za kazdym razem wygląda to tak: Włącza się komputer, potem widać okienko ładowania się systemu i potem pisze, ze instalacja jest kontynuowana i nagle komp się restartuje. Co chwilę tak samo. Zmieniałem już bootowania, no próbowałem wszystkiego.. Nie wiem po co wysuwałem tą płyte :twisted: tak to by pewnie się normalnie zainstalowało. Wiem, ze chaotycznie napisane ale bardzo prosze o pomoc bo nie mam już zadnych pomysłów.. :frowning:

Piszę z laptopa siostry, dawno mnie tu nie było,

pozdrawiam


(stalesz) #2

Spróbuj http://www.dobreprogramy.pl/GParted,Pro ... html.Odpal ją z BIOS,sformatuj partycję systemową na NTFS.Równie dobrze wina może leżeć w płycie lub sprzęcie.Próbuj..powodzenia.Dowiesz się przynajmniej czy napęd i płyta są sprawne.


(system) #3

prosze bardzo filmik http://www.przeklej.pl/plik/mov00440-mp4-0025032te5a5

ok sprobuje tak jak mowisz


(stalesz) #4

Z filmu wynika że ustawiasz DRUGI CD-ROM ? Ile ich masz ?


(Piotrkijak) #5

Po mojemu, coś masz nie tak z napędem, albo płytą, bo kiedy pokazuje Ci się boot from cd powinno pokazać się dowolny klawisz spowoduje rozruch z płyty cd, a Tobie się nie pokazuje. Spróbuj z innej płyty zainstalować.