Problem z formatem / problem z spuninst

Witam.

Od 2 dni mam problem z komputerem, mianowicie gdy włączam przykładowo Google Chrome, to komputer zaczyna strasznie mulić tzn. gdy macham myszką na prawo i lewo, to kursor myszy się “zacina” na 1s. i tak ciągle, lecz gdy wyłączę Google Chrome, to problem ustaje.

Więc pomyślałem, że gdy zrobię formata, wgram od nowa Windowsa, to wszystko będzie ok, no ale tutaj też pojawił się problem.

Płyta mi się normalnie bootuje, wyskakuje “Instalowanie Systemu Windows” no ale po tym zamiast dalszej instalacji itp. wyskakuje mi Konsola Przywracania/Naprawiania systemu Windows. Nie wiedziałem co z tym zrobić, najpierw użyłem programu CCleaner i wyskoczyło takie coś.

-Problem z odniesieniem do deinstalatora “C:\WINDOWS$NtUninstallKB888111WXPSP2$\spuninst\spuninst.exe” HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\KB888111WXPSP2

No i na tym mój trop się urywa, nie wiem co dalej zrobić, liczę na waszą pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam !

Pewnie wcisnąłeś r, zamiast enter na samym początku i dlatego uruchomiła się konsola odzyskiwania.