Problem z formatem

mam stary komputer z windowsem 98 i chce sobie zmienic na windows xp ale za kazdym razem jak formatuje to przy kopiowaniu plikow zatrzymuje mi sie na 16 % na driver.dll i wyskakuje niebieskie okno z napisami,plyta jest dobra bo juz probowalem z 2 i na dwoch tak samo sie zatrzymuje,procesor mam pentium 2 400mhz,ramu okolo 500,2 giga twardego dysku

Odpusc sobie instalacje XP na takim sprzęcie… :frowning:

sprzet jest dobry,wymagania mam nawet wieksze niz minimalne,na laptopie nawet mam slabszy sprzet i xp chodzi dobrze

wymagania sprzetowe xp potrzebuje mniejsze niz mam

Jak masz 2 gigowy dysk to ledwo Ci się XP tam zmieści :roll:

Wymień dysk na dobry bez bad sektor.

O prosze ekspert sie znalazł :evil: Z kąd wiesz że ten dysk ma bad sektor\y?? Wogóle cały ten temat to jeden wielki spam.

Ja odradzam instalacje xp na takim kompie jeśli sie zainstaluje to będzie mulić, a na 98 taki sprzęt jest całkiem przyzwoity sam chętnie bym zmienił na 98 ale niemam płytki

kukumalu Na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to

znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i

popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może zostać usunięty.

Daruj sobie takie twórcze posty :evil:

Na takim sprzecie Xp bedze chodził bardzo słabo nawet po optymalizacji.

Jak juz to spróbuj win2000 sp4

Dean999, system Windows XP będzie dobrze chodził na procesorze nawet 300 MHz. Ważne jest posiadnie 256 MB pamięci RAM i dysku klasy 20 GB. Mniejsze są wolne i czas wczytywania systemu jest zbyt długi.

Ostatnio zainstalowałem XP (tak z ciekawości) na Pentium 133 i 48 MB. Maszyna działa, ale przeznaczona jest dla osób bardzo cierpliwych. Ładowanie systemu trwa 4 minuty a otwieraie jednego okienka z 4 sekundy. :slight_smile:

Dean999, system Windows 98 choć jest stary, ale ciągle jary. Kup na Allegro sobie płytę. Wirusy teraz wolą XP. Wspomnę słynnego Blastera. Wszystkim wkoło padały komputery, programy antywirusowe były nezradne a mój Windows 98 działał bez przeszkód. :smiley: :smiley:

123456 czytasz ?!

jak na "dwóch gigach " ma sie XP zmieścić ??

Jeden z tych napisów jest bardzo ważny i musisz go tu podać. To kod błędu w formacie podobnym do tego:

0x00000...

A co do tego

to może rozwiejesz nasze wątpliwości i wyjaśnisz, czy dysk ma 2 GB pojemności, czy 20 GB.