Problem z formatowaniem dysku- moge tylko usuwac partycje

Mam problem a dotyczy on tego że w ostatnim czasie nałapałem strasznie dużo wirusów ,i chciałem sformatować kompa ,a zawsze to robiłem z płytki windowsa,czyli komputer jak się włanczal to czytał dysk ii miąłem tam takie opcje ,: formatowanie szybkie ,formatowanie wolne czy jakoś tak,usuwanie partycji ,ale teraz się mój problem zaczyna ponieważ gdy teraz to robie to mam tylko opcje usuń partycje i się troszkę boję to kliknąć żebym czegoś nie rozwalil,czy to ma coś wspólnego że przy ostatnim formatowaniu kliknąłem na formatowanie w systemie plików fat32…ODP


mam nadzieje ze pan boczi,nie usunie tego tematu bo jest dobrze napisany ,

Daruj sobie - tymczasem popraw błędy ortograficzne, bo jego los będzie taki sam jak poprzednich. Poza tym pisałem już Ci o tym na PW. :evil:

boczi

bo najpier trzeba wybrac partycje do instalacji systemu a nastepnie mozna sformatować :!:

niee ,ja mam tylko opcje usuń partycje i nic więcej ,kiedys mialem tak jak ty muwisz ale teraz nie

to wejdz i w konsoli odzyskiwania sformatuj dysk za pomoca komendy Format z opcja:

oraz załaduj nowego MBR’a FIXMBR

Na klawiaturze jest taki przycisk nawet dwa, które zwią się Enter. Wciskasz go gdy zaznaczysz odpowiednią partycję następnie jeśli na tej partycji już jest Windows zapyta czy napewno bo już inna instalacja istnieje wciskasz C i teraz masz ekran gdzie masz do wyboru opcje dotyczące formatowania.

to przeciez muwie ze mam tylko USUŃ PARTYCJE i nic więcej wiec nie moge wybrac partycji do sformatowania rozumiesz>???

Kurde to ja nie wiem o czym ty mówisz. Ja po wsadzeniu płyty windowsa mam wybór partycji na dole pisze ENTER:Kontynuuj D:Usuń partycję F3:Zakończ. Wybieram partycję wciskam Enter i dopiero tutaj mam opcje co do formatowania.

formatujesz a nastepnie jest instalacja :wink:

wiem ale mi sie cos zrąbało i nie mam tego ,mam tylko usuń partycje ,jakbym mial tak jak wy to bym tego tematu nigdy nie robił :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Zastosuj PartitionMagic 8 z dyskietek startowych i wszystko będzie jasne :mrgreen:

No to w czym problem usuń tą partycję,załóż i sformatuj na NTFS i instaluj system.

Popraw błędy.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=25048