Problem z formatowaniem dysku wirtualnego

WITAM!!

Prosze o pomoc. Mam taki problem: gdy chc em sformatowac karte pamiec 32mb. pod koniec formatowania pokazuje mi sie info. “system windows niee mogl dokonczyc formatowania” co mam zrobic ???

Posze o pomoc !!

dzieki za posty

Jaka karta i do jakiego urządzenia.

W czym formatujesz,urządzeniu,czytniku zewnętrznym.

Może karta uszkodzona.

karta do telefonu nokia 6260 oryginalna rs-mmc, formatowalem ja w czytniku i w telefonie i nic :/. Gdy wloze karte do tela to pokazuje mi sie ze jest uszkodzona ale formatowac moge, tylko ze do polowy pozniej sie zawiesza, tak poprostu przy wgrywaniu aplikacji mogla sie uszkodzic?

Jak masz gwarancję na nią podejdź do sklepu,serwisu i niech sprawdzą.

Wszystko możliwe.

mam jeszcze problem z odtwarzaczem mp3 Creative movo v200 to samo jest przy formatowaniu, znasz moze jakis program do formatowania ??

Wszystkie urządzenia tego typu,mp3,telefony,aparaty i inne mają własne programy do formatowania pamięci i powinno się w tych urządzeniach formatować za pomocą ich programów i jak tu jest problem należy uznać pamięć za uszkodzoną.

Wtedy serwis i specjalny czytnik i program i może naprawią.

Czytniki zewnętrzne powinny służyć tylko do odczytu i zapisu danych.

gdy właczam odtwarzacz pojawia sie komunikat “file system error” musze go oddac do gwarancji no niee?

prawdopodobnie tak

być może coś na to poradzą :slight_smile:

Weź jeszcze poczytaj instrukcję do niego,wejdź na stronę producenta i poczytaj oraz skorzystaj z pomocy producenta,wrzuć model do netu i poczytaj, w ostateczności serwis i niech zobaczą.

http://www.google.pl/advanced_search?hl=pl

Sprawdź MP3 na innej sprawnej karcie pamięci.

MP3 ma oprogramowanie na płycie CD - jakie.

Może wystarczy podpiąć go do kompa przez port USB i wgrać oprogramowanie lub sformatować kartę pamięci.

Lub spróbuj sformatować kartę w MP3 - poczytaj instrukcję bo te MP3 są ładowane tylko przez port USB i może nie można karty ładować w zewnętrznym czytniku kart pamięci(może tak robiłeś) - ale tego nie jestem pewien,ale tu może być problem.

Ale pamiętaj karty pamieci formatuj zawsze w tym urzadzeniu w którym będziesz jej używał.

Może użytkownicy się wypowiedzą.

Czytaj,szukaj i rób - zawsze ewentualnie serwis.

mp3-jka niee chce sie sformatowac znacie jakies programy do formatowania w fat 16?

Złączono Posta : 10.11.2005 (Czw) 16:33

dopra juz niee potrzebuje oddalem go na Gwarancje:) niee moglem znalezc paragonu i dlatego myslalem ze bede musial go sobie jakos sam naprawic jezeli dalbym w ogole sobie z tym rade… przyjeli mi bez paragonu i jest luzik dostane chyba nowy komplecik:) pozdro… dzieki za posty