Problem z formatowaniem dysku

Witam

Mam niby banalny problem z formatowaniem dysku. Wpisuje format c: Ale zamiast rozpoczecia prcesu formatowania wyskakuje

taki komunikat "Format cannot run because the volume is in use by another process. Format may run if this volume is dismounted firs.

All opened handles to this volume would then be invalid". Staralem sie rozwiazac ten problem ale nie udalo mi sie Prosze o pomoc

Komunikat jest prawidłowy, chcesz sformatować dysk, z którego uruchomiłeś system.

Musisz uruchmić system z płytki instalacyjnej i dopiero wybrać formatowanie.

Jeśli chcesz zainstalować system, to kontynuować, jaśli nie, to po formatowaniu zakończyć instalator.

Tylko w tym rzecz ze ja mam plyte recovery i nie moge tego zrobic

też mam recovery i co z tego? uruchmiassz płytkę i chce Ci zainstalowac system-bierzesz ze tak zgadzasz sie i Ci zanim zainstaluje system to zformatuje partycje jaka wskazesz-proste

ja również mam problem z formatowaniem dysku, wiem ze aby to zrobic trzeba uruchomic komputer z plyty z windows, ale jak to zrobic?? może mi ktos to napisac w miare krok po kroku?

viewtopic.php?f=13&t=45731

suchme

Chyle czoła Pomyliłem się Masz racje Lepiej sie przyjrzałem Dzięki

dzieki jnjn, ale niestety to co załaczyłeś nie chce sie ściagnąć, domyslam sie ze to jakis program ale link nie działa .

Madaya

chyba coś pomyliłeś\liłaś ponieważ to są artykuły Między innymi o formatowaniu dysku twardego (partycji)