Problem z formatowaniem dysku

Próbowałem sformatować partycje ale przy 76% zawsze sie zatrzymuje i nic… dalej nie idze juz… no i niewiem dlaczego tak jest wie ktos może jak jest z partition magic bo zainstalowałem ale jak daje formatowanie to też nic sie nie dzieje… jesli ktos wie to niech pisze…

Partition Magic w wersji demo nie wykonuje operacji.

Do faktycznych zmian potrzebna jest pełna wersja programu.

Nie chcę Cię martwić,ale miałem podobny problem 2 lata temu i okazało się, że dysk nadaje się na śmietnik.Był na gwarancji, więc mi go wymieniono na nowy.

Użyj instalatora XP lub fdiska - zdejmij wszystkie partycje z dysku, załóż i sformatuj i czytaj komunikaty końcowe.

Jak te programy sobie nie poradzą z dyskiem i będzie to samo ,to dysk serwis.

Pomoc - poczytaj.

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … hl=delpart

Zainstalowałem juz partition magic 8 pełna wersja no i nie idze też sformatować dysku wyskakuje jakis error. Znacie jakieś inne programy co można sformatować dysk…

A czy czytałeś co napisałem - prawdopodobnie dysk uszkodzony.

Sprawdź jeszcze podłączenie i ustawienie dysku,podmień również taśmę sygnałową dysku na nową i zobacz.

Dobra już się udało sformatowac przez partition magic 8…

tylko jakoś te 30GB przez partition magic szybko się sformatowało później jeszcze spróbowałem sformatować przez wiersz poleceń i tam dłużej to wszystko trwa… znacie jakis program żeby szło dużej wielkości pliki i foldery przenosić z jednej partycji na drugą bo przez windows comander za długo kopiuje z jednej partycji na druga a niewiem dlaczego taki przesył jest zły…