Problem z formatowaniem

Mój dysk C nie chce się sformatowac, przy samym końcu formatowania wyskakuje komunikat: windows nie był w stanie dokończyc formatowania. Proszę o pomoc.

Dodam ze mam 2 windowsy zainstalowane na jednym komputerze i dlatego chce sformatowc dysk C aby jeden usunąc

Dysku C nie można sformatować jak masz na nim Windows’a

Mam 2 windowsy, jeden na dysku D a dugi na C więc muszę sformatowac zeby jeden usunąc

Ściągnij program GParted, nagraj na płytę, odpal z niego komputer i sformatuj dysk. :wink:

dobra rada GPARTED’em wywalisz C: partycje zostanie ci nieprzydzielone miejsce dalej tam gdzie masz system na D: zrobisz mu litere C: (oczywiście jak chcesz) a te nieprzydzielone miejsce musisz jakoś wykorzystać czyli albo powiekszasz D: albo inną partycje jak jeszcze masz np. E: albo se zrobisz cokolwiek chcesz tylko ważne jest to abyś po usunieciu partycji C: przesunął D: do lewego boku klikając na RESIZE/MOVE a potem tę wolną przestrzeć gospodarujesz jak chcesz. PO przesunieću D: na początek to bedzie troooche trwało bo an czyta i zapisuje nową relkokacje sektorów. Powodzenie i tylko GPARTED