Problem z formularzem kontaktowym

Zrobiłem sobie formularz kontaktowy na moja strone www ale z jakis niewiadomych mi przyczyn nie chce dzialac. Gdy wypelnie wszystkie pola formularza i dam „wyslij” to wyskakuje mi ze „Nie udało się wysłać wiadomości” . Czy ktos moze mi pomoc w tej sprawie tak zeby mi ten formularz dzialal ? zeby dalo sie wyslac z niego wiadomosc :frowning: Ponizej zamieszczam kod do tego formularza:

<?php

// sprawdzamy, czy zmienna $submit jest pusta

if (empty($_POST['submit'])) {

    // wyświetlamy formularz

    echo "

| Temat: | |
| Twój Email: | |
| Wpisz tutaj swoje imię lub nick: | |
| Wiadomo¶ć: | |
|   |   |

„; } // sprawdzamy, czy zmienne przesłane z formularza nie są puste elseif (!empty($_POST[‘temat’]) && !empty($_POST[‘email’]) && !empty($_POST[‘imie’]) && !empty($_POST[‘tresc’])) { // jeżeli powyższy warunek jest spełniony tworzona jest wiadomość // zmienna $message zawiera treść wiadomości $message = „Temat: $_POST[temat]\ne-mail: $_POST[email]\nWysłał: $_POST[imie]\nWiadomo¶ć: $_POST[tresc]”; // zmienna $header zawiera przede wszystkim adres zwrotny $header = „From: $_POST[imie] <$_POST[email]>”; // funkcja mail() za pomocą której wiadomość zostanie wysłana @mail(„history@is.net.pl”,„History - Past, Present and Future”,”$message",„$header”) or die(‘Nie udało się wysłać wiadomo¶ci’); // wyświetlenie komunikatu w przypadku powodzenia echo "
Wiadomo¶c została wysłana. Dziękujemy. Kliknij TUTAJ aby przej¶c do strony głównej
"; } // lub w przypadku nie wypełnienia formularza do końca else echo "Wypełnij wszystkie pola formularza!Kliknij TUTAJ aby wrócić do formularza "; ?>[/code]

Tu jest adres www do mojego formurzalarza http://www.history.is.net.pl/mail.php

Wgrałem ten skrypt w niezmienionej postaci na swój serwer, i udało mi się wysłać wiadomość.

Może twój dostawca hostingu blokuje działanie funkcji mail()?

Arek F. Funkcja mail() php na moim serwerze jest zablokowana gdyż jest potencjalnym źródłem spam’u. Podobno Formularz kontaktowy można zbudować w php na wiele sposobów bez użycia funkcji mail(), tak aby wykorzystywał autoryzowany sposób wysyłania listów e-mail. Czy możesz mi w tym pomóc jakoś ? Może ten obecny by się dało jakoś tak przerobić :?: :frowning:

Załóż jakąś skrzynkę pocztową, napisz swoją funkcje mailową na bazie np. phpmailera.