Problem z forum

Witam> mam problem ze swoim forum i potrzebował bym pomocy.Posiadam forum Powered by phpBB modified v1.12.5 by Przemo © 2003 phpBB Group

Template theme based on Unofficial modifications.

Mam taki problem że jak zakładam jakis temat,dział i pisze posty to jak bym było jakies ograniczenie w pisaniu.Że mogę napisac tylko ok 30 znaków i reszta mi sie nieche pokazac…chyba to dobrze wyjaśniłem…poniżej zamieszczam scremy problemu… p7ax.jpg

p29wg.jpg

edit/ Sorki za pomyłke że w złym dziale wrzuciłem.:stuck_out_tongue:

Nie ten dział

Przenoszę do Wemastering

nei mam pod ręka żadnego phpbb ale poszukaj takiego czegos (o ile masz uprawnienia admina na forum ale wydaje mi sie ze masz :D) jak długosć wiadomości w konfiguracji a jeśli nie ma tam takiego czegos to zapytaj na forum na stronie phpbb by przemohttp://www.przemo.org

O czywiście że mam uprawnienia admina bo jak pisze w teamcie to mam problem z pisaniem w swoim forum :frowning: no pytałem się na forum przemo.org oni mi tam powiedizeli ze musze nadac pliką tzw. chmoda zrobiłem to ale nadal niedziała wiec ktoś mi powiedział ze musze coś tam w phpmyadmin zrobic ale mam problem z zalogowaniem się do tego czegoś…

a dlaczego nie mozesz sie zalogować do phpmyadmina??

No własnie niewiem czemu się niemoge zalogowac wpisuje mój nick i hasełko i nic niechce sie wł. :?:

to pogadaj z adm tego hosta gdzie masz to forum postawione jak nie mozesz sei zalogować:(

Hmm ja kiedys mialem gre i tez mialem z tym problem… Wieści które pisałem mogły mieć tylko 500 znaków lecz to zamało… weszłem do phpmyadmin i w tabeli news i w polu news zmienilem wartosc int czy varchar (nie pamiętam już) na 1000 i moge pisać teraz 1000 znaków :slight_smile: :smiley: Jak co to pisz na gg 8805517.

dino a przeczytaj wyżej co napisał/napisała elcamp :x

niemam jak z nim pogadac bo to na zagranicznym hoscie a u mnie z językiem angielskim cienko…no bo na stronie do panelu administracyjnego moge się zalogować ale do phpmyadmin niemoge…a forum ma na http://www.host.sk