Problem z Foxit Reader

Witam !

Dzisiaj przed chwilą postanowiłem usunąć Adobe Readera 10 ( który podobno jest dziurawy jak sito ) i w jego miejsce zainstalować Foxit Readera. I tu mam problem, bo w opcji instalacji wybrałem preferowaną i odhaczyłem /Instalację paska wyszukiwania\ a pomimo to było zainstalowane jakieś Ask Toolbar, które szybko usunąłem z Panelu Sterowania, jak i Mozilli Firefox 4.

Ale mam pytanie czy po usunięciu tego programu [niepotrzebnego mi] na moim kompie już nic nie pozostało z takich toolbarów ? W systemie mam Google Toolbar, którego sam zainstalowałem i nie chce mieć innego niepotrzebnego szmelca. A może podczas następnej instalacji wybrać instalację użytkownika ?

Proszę o pomoc.

W trybie domyślnej instalacji na pewno zainstaluje pasek Ask znów.Wybierz użytkownika i zobaczysz co pokaże instalator.Zawsze możesz anulować instalację.Paski inne sprawdzisz w dodatkach do ff lub dodaj usuń programy.Możesz zainstalować Revouninstaler(wersja portable na stronce producenta).

Jeszcze pytanko-czy Ask nie zmienił u ciebie wyszukiwarkę domyślną w ff ?

Nie.

W opcjach instalacji odhaczyłem ustawienie Ask jako domyślnej wyszukiwarki i nadal jest Google Search.

damian.z ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.