Problem z fps’ami

Siema mam takie pytanie orientuje się ktoś dlaczego mam bardzo mało fps z dnia na dzień w gta 5 online mam lepszy komputer od mojego ziomka lepsze podzespoły a u niego to gta5 śmiga na najwyższych w 2k a u mnie na średnich w mieście jest po 50, wymieniłem pastę, zrobiłem format i dalej nic w Lolu jest tak samo ostatnio miałem po 200 fps a teraz po 120. Temperatury są bardzo dobre nie wiem co może być przyczyną dodam jeszcze że zrobiłem wszystkie możliwe sposoby na fps i dalej nic. Chciałem jeszcze zaznaczyć że mam tylko 1 dysk SSD na którym znajduję się wszystko ale mam wolnego jeszcze 300GB. Proszę o pomoc :frowning: Specyfikacje: Karta Graficzna: Gigabyte GeForce GTX 1660 OC 6GB GDDR5 Ram: ADATA XPG GAMMIX D10, DDR4. 16GB, 3200MHz CL16 Płyta Główna: ASRock B450 PRO4 Procesor: AMD RYZEN 5 2600, 3,4GHz, 16MB, BOX Zasilacz: SilentiumPC Vero L2 500W Dysk: SSD Crucial MX500 500GB 2.5"SATA III"

Może masz ustawiony limit klatek na sekundę w grze…

W tych samych miejscach, czy podczas normalnej gry?

Czy byłeś przy tym śmiga i sprawdziłeś na własne oczy ustawienia oraz jaka jest ta specyfikacja “gorszego komputera”?

Czyli jakie? Tez mam bardzo dobrą 36.6. :wink:

Teoretycznie gra i system na 1 dysku mogą się trochę gryźć.

1 czy 2 kości?

To jest winny, słaba karta do 2K. Sądzę, że nie doczytałeś i kupiłeś “ulepszoną OC” i przyjanuszowałeś 100 zł na wersję Super, która faktycznie byłaby całkiem, całkiem w 2k w tej grze.

Nie mam

Mam 2 kości łącznie 16 GB ramu, temp mam po 40 w grze i tak mam zwykła 1660 nie super