Problem z fps przy nagrywaniu frapsem

Cześć .Mój problem polega na tym ,że w minecraft we wszystkich ustawieniach na min. i optifine ilość fps przy nagrywaniu to 1 ,a np przy mafia 2 przy nagrywaniu gra chodzi płynnie i jest po około 60 fps.wersja frapsa to 3.4.2 i jest to pełna wersja.W minecrafcie bez nagrywaniu na najniższych mam po 230 fps a przy nagrywaniu 1 co to w ogóle jest ?

Mój sprzęt :

intel pentium 2.5 ghz

2gb ram ddr2

dysk 350 gb

karta graficzna radeon 4670

os Windows xp

Może ktoś wie dlaczego mam taki problem.

Nie wiem czy dobry dział jbc niech moderator przeniesie.

przeinstaluj sterowniki graficzne

mi pomogło. te z płyty źle działały podczas nagrywania

przeinstaluj także jave

Po mojemu jest to wina komputera. Minecraft przez to, że jest napisany w Javie niestety na dość wysokie wymagania sprzętowe, tak więc jak najbardziej ma prawo dochodzić do spadku klatek. Wymień sobie procesor na jakiegoś quada, najlpiej Q6600 i powinno być ok.

Minecraft jest źle napisany w javie i ma takie wymagania jakie ma(jakby chcieli to by mieli nawet 2 razy więcej FPS oraz to że mieli problem zrobić dwa takie sam blok tylko z innym wyglądem)

mój 3 rdzeniowy athlon 3,6Ghz też nie dawał rady

chociaż nie jestem pewny czy tylko od grafy sterowniki zmieniałem

dodam ciekawostkę że na innych programach nie miałem spadku FPS w grze ale film był 2,3 albo 4 razy szybszy(pomijał klatki) i nie ważne jakie było ustawienie w programie

Może i masz rację, że jakby Notch bardziej się postarał, to gra miałaby mniejsze wymagania. Ja tak samo jak inni uważam, że lepiej byłoby stworzyć tą grę w innym języku programowania…