Problem z fps w grze LoL

Siema! Jak w temacie odnoszę się do dużo razy poruszanego tematu FPS. Moj problem wyglada bardzo nietypowo ponieważ wczoraj normalnie grałem i nie miałem najmniejszych problemów, natomiast dzis sie wszystko zaczeło.Gdy postac stoi w miejscu Fps wynosza 40-50 natomiast gdy rusze myszką i przesune kamerą lub rusze postacią fps nagle spadają do 5-10.Proszę o pomoc za co będe bardzo wdzięczny.

Proszę też o nie pisanie odp takich jak masz słabego kompa ponieważ dotychczas działało.Używałem np GameBooster’a i stosowałem się do porad z innych forum lecz problem tkwi gdzieś głębiej.

Na jakich serwerach grasz ?

Sprawdź, jaką masz prędkość od dostawcy Internetu http://www.komputerswiat.pl/aplikacje/n … rnetu.aspx

Dla porządku przeczyść komputer i zrób defragmentację partycji systemowej.

Wszystkie programy do tego przeznaczone znajdziesz na portalu DP.

Więc tak jeśli chodzi o "Dla porządku przeczyść komputer i zrób defragmentację partycji systemowej.

Wszystkie programy do tego przeznaczone znajdziesz na portalu DP."zrobiłem to wcześniej , z internetem dotychczas nie miałem problemu i nie mam ponieważ na drugim kompie chodzi.Gram na serwerach Nordic&East… :smiley:

Może jakaś aktualka wyszła co pogarsza fps w grze ?

a może jakiś program chodzi w tle który się uruchamia i coś wykonuje (np jakiś antywirus lub jakiś podobny program który może zabierać moc komputera) ?