Problem z FPS w WARZONE

Witam, mam problem z FPS w grze. Siegają one 90/115 w full hd na detalach niskich. Po jakimś dłuższym czasie gry FPS sięgają 30-60(reset gry pomaga). Problem jest taki, ze na benchmarku na tych samych podzespołach oraz gorszym ramem siegaja o 15 fps wiecej w 1440p(100 -135FPS) niż na moim komputerze. Sterowniki aktualne nic konkretnego nie wlaczone w tle. Poniżej podzespoły i link do benchmarku.
ryzen 5 3600
rtx 3060 ti
16gb 3600 CL18

3Dmark karta graficzna i procesor wynik taki jak na internecie tutaj ok
zdjecia hwmonitor podzespoły w stresie



czy jest to spowodowane jakimś problemem i mozliwosc zwiekszenia fps?

tu co prawda piszą o streamowaniu również, ale problem praktycznie taki sam.
Wyłącz w GeForce experience limit 30 fps przy oszczędzaniu energii albo wywal całego GeForce experience .
Spróbuj "Go to Documents > Call of Duty Modern Warfare > players > adv_options.ini. Change „VideoMemoryScale” to „0.55” (jak nic nie da ustaw tyle ile było)
DLSS włączone?

spróbuj:
turn off background recording in windows games settings? i went from 4 fps to 120fps in menu ( settings > gaming > captures > background recording )

w ustawieniach sterownika nvidia w aplikacach 3d ustaw na wydajność,
duże zużycie ramu ci pokazuje 97% - ile masz ustawione na plik wymiany? (swap file)

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/forums/geforce-graphics-cards/5/348698/cod-warzone-frame-drops/

Zmieniłem jak napisałeś i podsyłam screena dot snap file sprawdze za godzine czy dziala coos lepiej
dllss off

Mam nadzieje ze dobrego screna ci wyslalem jak nie to poprawie