Problem z FPS z w grach po 30min

Siema. Mam pewien problem gram sobie na troche juz starym laptopie w Maple story czy harrego pottera ;p i mam pewien porblem po 30minutach gry fpsy spadaja tak ze nieda sie gra i laptop od spodu jest goracy. Jakies 2miesiace temu robilem formata, przed formatem niebylo takich problemow w grach typu gta sa czy godfather. Co jest przyczyna tego ze fspy spadaja? Z gory dzieki!

Skoro jest gorący to nie wiem jak format ma pomóc skoro to rzecz softwarowa, a nie hardwarowa. Polecam Ci albo wyczyszczenie laptopa z kurzów itp. albo zainwestować w dodatkowe - zewnętrzne chłodzenie.

A nie na odwrót? :wink:

Każdy laptop jest od spodu gorący.

wczesniej przed formatem niebylo zadnych problemow. Lecz wczesniej posiadalem inne sterwoniki moze to winna sterownika. Lecz tez inny problem nastepuje np. Gdzy wylaczam jakas gre to pokazuje sie pulpit a zachwile na 2sekundy pojawia sie czarny ekran i ponownie pulpit ;/

A laptop wydaje się cieplejszy niż wtedy, jak wszystko chodziło?

Nie lepiej po prostu sprawdzić temperaturę?

nie, niewidze róznicy

A mozesz powiedzec jak sprawdzic temperature bo w programie Everest jak i Aida jest tylko temperatura procesora oraz dysku.

A nie próbowałeś zainstalować poprzedniej wersji sterowników ? Może nowe stery nie wspierają już do końca twojego lapka i to powoduje przegrzewanie się ? Możesz też postawić lapka na lodówce/zamrażarce i cieszyć się niższymi temperaturami :stuck_out_tongue:

Te urzadzenia sa z reguly bardzo cieple z zewnatrz. Wracajac do tematu, po formacie zmieniles wersje systemu operacyjnego? Moja karta 8600M ma temperatury na poziomie 65 stopni w spoczynku, natomiast kiedy bardzo sie nagrzeje to tez gubi fps do tego dzwiek i jest to wina temperatury, moze sprobuj przeinstalowac najnowsze sterowniki, a w grach zmniejszyc troche jakosc (rozdzielczosc, wygladzanie…)

pozdrawiam

Zmienilem tylko z XP Profesional na XP Home edition. A sterownika szukalem tego modelu jakiego mialem i niestety nieznalazlem a org sterowniki ATI sa bardzo slabe ;/ Posiadam Ati mobiliti radeon 9000 jak cos macie to dajcie

Moja lodówka też jest ciepła ale już zamrażarka brrrr… ach strach dotknąć ^^

obstawiam przegrzewanie rdzenia GPU sprawdź temperaturki speedfanem, hwmonitorem, gpu-z lub everestem.

bobekon01 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Popraw błędy w postach i zacznij używać na forum polskiej pisowni. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=394978