Problem z fpsami w Counter Strike 1.5

Mam problem z FPS’ami. (Fps’y to klatki na sekunde). Mam celerona 1,7 ghz , 384 mb ram , łącze 384 kb/s , karte graficzną słabą GeForce 2 mx 400 , chyba najnowsze stery . Po reinstalce gry , po skonfigurowaniu grafiki na nieco gorszą żeby było więcej fpsow , gra muli + mam 10-20-25 fpsów ;/ Przed reinstalką miałem lepszą grafike a gra sie nie muliła i miałem w granicach 40-50 fpsow…

To może być jedna przyczyna.

Czy przypadkiem nie zmieniłeś na Software ??

Własnie tu tkwi problem że nie moge włączyć trybu OpGL

Zainsteluj NAJNOWSZE sterowniki

Hmm… z tego co pamiętam to niezbyt OpenGL w tej grze działa na GF2MX400 miałem tę kartę (na poprzednim kompie) i grałem na DirectX

To była wina sterów… Miałem nowsze niż są aktualnie na stronie producenta… Tamte były niedorobione. Zmieniłem z 82.12 na 81.98ENG i wszystko jeździ. Z bardzo dobrą grafą w OpGL wyciągam po 70 fpsow !

Jak chcesz mieć 100 fps to wyłącz syrchronizacje pionową … Pozdro :wink:

Jak synchronizacje pionowa? Jak to sie wyłancza?

Jak masz karte nvidia to poprostu : prawy przycisk myszy // właściwości // Ustawienia // Zaawansowane // Nazwa Twojej karty i tam gdzieś musi być … Nie umiem powiedzieć dokładne bo to zależy też od sterownika

tylko wlasciwie poco wiecej niz 100 FPS? prawda jest taka ze ludzkie oko rejestruje okolo 30 FPS :wink:

Przy większej ilości fps’ów m.in. celownik się szybciej zmniejsza, więc łatwiej trafić

Mam angielskie stery ;/ Nie wiem jak wyłączyć synchronizacje … Mam nVidia GeForce 2 MX400 , stery 81.98… A oto screen z głównego menu ustawień karty : nxhdbrcwo4y8ru35m.jpg