Problem z fps'ami w grze Counter strike 1.6

Problem z fps’ami w grze Counter strike 1.6

fps spada mi ze 100 na 30 40 50 i tak jest dluzszy czas.? uniemozliwa to gre

jaki jest tego powod

dziwne to jest bo nawet na botach spada to jest troszke smieszne…

na steam jest podobnie jak chce zagrac…

grafika gefroce 9400 Gt

procek amd ahtlon 64 bit 6000+ 2 rdzeniowy

pamiec 4 gb

plytka glowna asus m2v-tvm

windows 7

POMOCY! !!

Zaktualizuj sterowniki do karty graficznej.

sprawdz ustawienia sterownika np Vsync itp:D

Config dobrze zrobiony?

Spróbuj pokombinować w ustawieniach Video (jakiś czas temu zwiększyła się ilość ustawień grafiki w CS 1.6, doszły modele HD - spróbuj je wyłączyć, wyłącz też V-Sync). Sterowniki również zaktualizuj, wyłącz zbędne procesy z tła.

fps_max 60

to po pierwsze wpisz w konsoli pod tyldą… Przy odświeżaniu 60Hz monitora nie ma sensu krecić grafiki na 100fps… Może to pomoze i karta nie bedzie sie grzała

Karta się przy CS-ie nie będzie grzała, uwierz (gdyby to był Intel HD, to jeszcze można polemizować). Zresztą, można to łatwo sprawdzić - GPU-Z - uruchom program, następnie grę, wejdź na jakiś serwer i przełącz się do programu - napisz, jakie będą temperatury.

Na botach będzie bardziej spadać, bo za ich AI odpowiada Twój komputer…

1)W ustawieniach karty graficznej wyłącz synchronizację pionową.

2)W grze przestaw ustawienia grafiki na OpenGL.

Jak to nie pomoże, zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej z oficjalnej strony producenta, a także przeskanuj komputer dobrym antywirusem, przeczyść rejestr, zdefragmentuj dyski. Jak i to nie zadziała to będziesz musiał podać logi z OTL w dziale Bezpieczeństwo, a na wszelki wypadek zmierzyć temperaturę proca i karty graficznej, być może coś się grzeje - nie oszukujmy się grafika to już złomek, realnie powinieneś pomyśleć nad jej zmianą.

synchronizacje pionowa mam juz dawno wyłączoną procek i grafa sie nie grzeją temp mają dobre.

to nie jest nowa gra zeby grafa klękala,ale sprobobje jeszcze te stery. chociaz juz ostatnio probowalem i nie bylo dobrego efektu

na opengl mam od zawsze