Problem z Fps'ami

Witam mam male pytanie odnosnie fps’ow … mianowicie podczas gry w nfs most wanted na starcie mam po 60-70 fps po pewnym czasie spadaja one do 30-20 co powoduje przycinanie sie gry lecz gdy zminimalizuje gre na kilka chwil i wlacza spowrotem znowu wszystko wraca do normy ale na moment :stuck_out_tongue: mam pentiuma d 2.80x2 1 gb ram radeona x1600pro … sterowniki NGO skonfigurowane na jak najlepsza wydajnosc :stuck_out_tongue: instalowalem omegi itp. ale nie przynioslo to zadnych rezultatow … jaka moze byc przyczyna tych zawiech ? z gory dzieki za odpowiedz

Przegrzewanie się podzespołów,nie zoptymalizowany system,śmieci itd.

ok procesor czy grafika ? procek grzeje sie do 65* w stresie w idle 55* a grafika nie wiem chyba nie ma czujnika

to i czipset

spróbuj sprawdzić programem atitools

ano faktycznie :smiley:

temp1 31

temp2 65

temp3 48-49 (ale to nie grafa tylko aux przynajmniej taka sama temp pokazuje speedfan)

wychodzi na to ze procek ? choc nie chce mi sie wiezyc bo on tak sie grzeje to Pentium D … no nic czekam na odpowiedz

edit: moze to zasilacz ? :?

nieee,to jest jego standardowa temperatura :stuck_out_tongue:

podaj jego markę i moc

No i tutaj jest problem bo nie wiem :smiley: Da sie to jakos sprawdzic przez system ?

Nie,otwórz obudowę i przeczyta co pisze na zasiłce.

no wlasnie nie moge ale moge jechac z nim na gwarancje :smiley:

to jedź :stuck_out_tongue:

Zasilacz w ten sposób nie działa, gdyby się przegrzewał to niemiałby stabilnych napieć, a jeśli spadłoby mu natężenie, to komputer by się zawiesił, taka płynna utrata fps’ów oznacza przegrzewanie się karty graficznej.