Problem z framevork?-co to takiego?

kodowanie0fv.th.jpg Wchodzac na str “Onetu” nie moge otworzyc - Nowe-Plejer- ,wyskakuje pusta str z takim widokiem,w kodowaniu jest zaznaczone -Unicode-nie wiem jak zmienic,str ciagle sie laduje ale bez rezultatu-o co chodzi?

To nie kodowanie jest tutaj problemem, ale najprawdopodobniej brak bibliotek .NET framework.

U mnie strona normalnie się otwiera i rzeczywiście jest w kodowaniu Unicode UTF-8.

Sprawdź czy masz zainstalowane .NET framework, jak nie to zajrzyj tutaj.

A na tej stronie masz pokazane wymagania onet plejera( strona ta pokazuje się np.: w Firefoxie, który nie obsługuje onet plejera).

netframework4al.th.jpg Zainstalowalam Net Framework na nowo ale mam az tyle wpisow(nie wiem czy jest ok?)Strona jednak dalej nie chce sie otworzyc mimo,ze wczesniej nie bylo tych problemow.Zupelnie nie wiem o co chodzi!Byc moze w czasie czyszczenia rejestru cos cos usunelam ale teraz nie wiem ktorym programem bo uzywam kilka.

Jesli chodzi o wpisy framework to jest OK. Faktycznie są podwójne angielskie i polskie - tak się instalują.

Z tego co widzę to używasz Avant Browsera. Ponieważ ma on sporo funkcji konfiguracyjnych, między innymi blokowanie skryptów javy i animacji flash, sprawdź dla pewności, że nie masz właśnie tego włączonego. W najnowszej wersji avant browsera jest to w menu Narzędzia ( a napewno w Opcjach Avant Browsera)

Objawy by się zgadzały, avant wtedy nic nie wyświetla (żadnych ostrzeżeń). Ja tak miałem z animacjami flash. Po zainstalowaniu domyślnie były wyłączone.

schowek93sa.th.jpg

schowek117ec.th.jpg

Możesz też sprawdzić w opcjach internetowych czy masz włączoną obsługę javy. Z tego co wypatrzyłem ze źródła strony onet plejera, to jest właśnie oparta na javie. Może tu jest problem.

schowek106kh.th.jpg

Zakładam oczywiście, że javę i flasha masz zainstalowane.