Problem z Free Download Manager 3.9.2 pobiera tylko 22kb

Witam mam problem z programem do którego link jest niżej, otóż nie wiem dlaczego ale gdy sciągam jakiś plik który waży np. 500mb to zawsze sciąga mi sie tylko 22kb szukałem w opcjach ale nigdzie nie mogłem znaleść gdzie to zmienić wie ktoś może?

http://www.dobreprogramy.pl/Free-Downlo … 12555.html

Jaki jest komunikat po pobraniu tego pliku.

Czy jest to plik tego samego typu co miałeś zamiar pobrać ?

Czy np. zamiast [.flv] jest [.htm] ?

Plik ma ten sam format, dodatkowo zauważyłem że nie jestem pewny ale mam włączone jakieś pobieranie w częsciach i np: jak mi sie sciągnie to 22kb to obok w ramce pojawia mi się [1/13] i nie wiem wie ktoś jak to pobieranie w częsciach wyłączyć?

http://www.freedownloadmanager.org/download.htm

najlepiej pobierz ze strony producenta wersje lite.(spolszczenie musisz doinstalować.)

wersja full ma p2p według mnie zbedne bo do tego bezkonkurecyjny jest mikro torrencik;]

A może tak: Z jakiego serwera ściągasz?

PS. Też korzystam z tego programu i czy nie dałoby się go zintegrować z GOOGLE CHROME? Bo domyślnie pobiera mi za pomocą Chroma, a żeby ściągnąć przez FDM muszę skopiować link co jest trochę uciążliwe. Zaznaczam że w opcjach FDM mam zaznaczony Google Chrome a i tak nic :confused:

Wyszukaj aktualizację FDM może masz jakąś starszą wersję.

To jest dobre ustawienie.

FDM nie obsługuje wszystkich serwerów , efekt jest wtedy taki że pobiera plik o nazwie “index”, może taka sytuacja ma u Ciebie miejsce, natomiast czasem lekarstwem na to jest link “bezpośredni” który można skopiować z karty “Pobieranie” w przeglądarce.

Monitorowanie > Schowek i Chrome masz zaznaczone ? Nie da się nic innego ustawić, powinno działać. Po zmianie ustawień trzeba zrestartować przeglądarkę.

Tak mam zaznaczone i nic dalej musze klikać PPM aby pobrać, restart także robiłem i też nic, z firefoxem działa bdb ale gdy zobaczyłem jak działa chrome to się przesiadłem na niego, może trzeba jakiś plugin zainstalować?

Prawidłowo jak wspomniał wcześniej Łukash.

Plugin do Firefoxa i IE instaluje się podczas instalacji FDM.

Nie wiem jak z Google Chrome.Spróbuj dokonać ponownej instalacji FDM.Może wtedy doda wtyczkę do Chrome.

Nie myl pojęć. Nie pobiera w kilku częściach i nic nie łączy po pobraniu wszystkich, tylko pobiera dany plik w kilku/kilkunastu niezależnych wątkach (kilka/kilkanaście “miejsc” danego pliku w tym samym czasie)

Możesz to sprawdzić pobierając duży plik - już na początku pobierania będzie to jeden plik i o rozmiarze całego pobranego pliku ale jest on jakby “pusty” w środku

PS. spolszczenie do programu jest trochę niefortunnie napisane - bardziej prawidłowo zamiast “części” byłoby “wątki”

@Cedar

OK.Poprawiłem.

Zauważyłem w praktyce, że nie zawsze jest możliwość przyśpieszenia jeśli strona na to nie pozwala.

To nie jest plik spakowany? rar zip itd

To nie jest plik torrent?