[Problem]z FTP

Mam problem z FTP (program BulletProof Server v2.3.1) jestem podłączony do routera i jak chce się połączyć wyskakuje mi taki błąd:

2005-03-12 21:05:51 SERVER: Unable to start server, port 21 may already be in use.

Router mam D-Linka DI-804HV

POMOCY! !!

Czy to Sprawdzona Porada. :roll:

Przeprowadzka do Problemy.

Sprawdź w konfiguracji programu FTP - z którego kożystasz czy da się zmienić port na inny niż 21.

Lub poszukaj w konfiguracji routera czy da się ten port przekierować.

Ale co wogule kożysta z 21 poru?? - bo u ciebi jest zapchany.

Zmieniałem porty w programie i w routerze z 21 na 80 itd… ale to nic nie pomaga. Co moge jeszcze zrobić? może jakiś inny program żebym nie miał takich problemów? :?

Czy ktoś pyta w tym temacie jaki kto program do FTP poleca???

Jako OT kosz. :-x

Napisz jeszcze czy tak się dzieje od początku [czyli od samej instalacji sprzętu]…

Jak nie to radziłbym zrobić reinstalkę systemu, lub przywracanie [w WindzieXP].

Co to ma do tematu?? to nie od Windowsa!! chodzi mi o to, że router blokuje mi FTP a ja pytam w jaki sposób mam odblokować?? lub czy jest możliwość zmiany czegoś w programie??? :!:

Dzięki… :wink:

PZDR… :smiley:

Nie miałem na myśli Windy, tylko ten program przez który nie możesz się podłączyc do serwera.

Sprawdzałes na innych klientach ftp ??

I z kąd wiesz że serwer z którym się łączysz “jest na chodzie” ??

Zrobiłem na IIS i nie moge ale prawdopodobnie nadal router blokuje mi FTP mam ISDN łacze sie przez modem i tak mam problemy z routerem choć to D-Linka ale chyba ma jakaś wade bo raz chodzi na 64kb a raz na 128kb (linia 2-wu cyfrowa 128kb/s)

A jakim programem można zrobić FTP i czy można obejść sie żeby router sie od**** (czepił :stuck_out_tongue: )???

PZDR… :wink: