Problem z funbox'em ?

Witam
Neostrada 80 mbps
Karta sieciowa: TL - WN881ND
Transmitery sieciowe: TL-WPA2220KIT
Ruter: Funbox
Posiadam transmitery sieciowe od ponad pół roku, nie było z nimi żadnego problemu, tydzień temu gdy je podłączałem jak co dzień i włączyłem komputer zobaczyłem, że prędkość pobierania to 1.2 mbps teraz jest to aż 4.73 mbps. Przypominam, że transmitery ‘‘wyciągały’’ po 43 mbps. Na wifi mam 20mps ale problem w tym, że między moim komputerem a ruterem dzielą 3 ściany ;/ wieć ping skacze niemiłosiernie, a jak już kto jeszcze podłączy się do rutera to już jest porażka.
Za każdym razem praktycznie jak podłączam transmitery to świeci się czerwona dioda połączenia internetowego świeci się na czerwono i po chwili znika i pali się zielona. POMOCY wcześniej tak nie było

Powiem Ci to co usłyszysz na infolinii i co zazwyczaj działa. Zresetuj urządzenie do ustawień fabrycznych i zobacz czy pomogło. Większość tych kablówkowych routerów jak się zaczyna ociągać to wystarczy reset. Czasami wpadnie aktualizacja Firmware i się takie cuś dzieje.

Ostatnio miałem podobne problemy. Zakładanie tematu na forum jest bez sensu bo nic ci nie poradzimy. U mnie po 2 dniowej walce obsługą techniczną okazało się, że mogą mnie przepiąć na inną centralkę i mam za tą samą cenę 4 razy szybsze łącze :wink:
Co prawda to nadal nie jest obiecany światłowód, ale za tą cenę 90Mbps jest już całkiem OK :slight_smile:

Wielkie dzięki zobaczę co da się zrobić :slight_smile: ogólnie to pierwszy tak poważny problem od kiedy mam Neostradę, a mam ją już 1,5 roku i było wszystko ok

Dziś jest już ok nawet nie wiem o co chodziło