Problem z funkcją "wstecz"

Mam ciekawy a zarazem nietypowy problem: kiedy przeglądam strony na pomocą przeglądarki , co jakiś czas zdarza się, że przeglądarka sama wykonuje polecenie „wstecz”. Bywa, że dzieje się to notorycznie, co parę sekund, czasami co parę minut, jak raz zrobi wstecz to wykonuje to jeszcze kilka razy w przeciągu kilku sekund, tak że po chwili jestem na stronie startowej (próbowałem używać FF i IE). Co ciekawe, kiedy gram w Chess Titans ( szachy oryginalnie dołączone do Visty) także cofa moje ruchy. Zarówno moja myszka jak i klawiatura mają przyciski ”wstecz” Przeskanowałem komputer zaktualizowanym Avira AntiiVir Personal Edition, skanowanie nic nie wykazało. W googlach nic nie znalazłem. Z góry dziękuję za pomoc. Jeżeli utworzyłem temat w nieodpowiednim dziale to przepraszam.

cobis , a może uszkodzenie mechaniczne myszki i klawiatury?? Pożycz od kogoś myszkę i klawkę izobacz czy nadal to będzie się działo.

spotkałem sie z tym, jakieć 2 lata temu. Wtedy to był virus. Zadnymm programem nie mogłem tego usunąć.

Musiałem postawić nowy system.

Dzięki Łukasz14 za radę. To była klawiatura, dopiero pół roku ją miałem. Ja coś mam pecha do A4Tech’a. Już pochowałem 2 klawiatury i 1 myszkę tej nieszczęsnej firmy. Podłączyłem starą klawkę i działa. Dzięki za rady. Pozdrawiam

cobis , spoko ja nigdy nie mialem problemów z A4Tech’em :slight_smile: ale klawki Logitecha lub Mirosoftu są o niebo lepsze :wink: