Problem z funkcjonowaniem przeglądarek>>

WItam tak jak w temacie. Mój problem jest następujący: mam kilka przeglądarek, już posprawdzałem na wszystkich chrome, commodo, mozillę, operę. Problem dotyczy tego, że włączam normalnie stronę działa, jeżeli włączę jakąś stronę poprzez nową kartę wtedy strasznie się przycina i trwa spory czas zanim się ta strona włączy. Jeżeli na 1 karcie będę otwierał stronki wszystko jest dobrze, płynnie, szybko. Jeśli chcę włączyć nową stronę na innej karcie muli i to bardzo długo…

Myślałem, że problem dotyczy tego, że w lapku używam hibernacji, bo podobno podczas tego błędy się robią, jednak teraz zamykam normalnie komputer i dzieje się to samo. Wcześniej wyłączyłem laptop normalnie, a nie przez hibernację czy wstrzymanie, karty wchodziły normalnie. Teraz i to nie pomaga… Teraz normalnie wyłączając komputer karty w przeglądarkach mulą…

Co mam zrobić z tym? czy to jakiś wirus? proszę o pomoc.

Na początek nie zaszkodzi użyć AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/en/dow … adwcleaner

Zamknij przeglądarkę.

Uruchom AdwCleaner (Vist/7 uruchom jako Administrator), kliknij Usuń (komputer uruchomi się ponownie)

Wstaw logi OTL analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741