PROBLEM Z GADU GADU! help me!

Napisałem ten post tutaj bo w tym przyklejonym “masz problem z gadu gadu” odpowiedzi nie dostałem :frowning:

Mianowicie: Słyszałem że jest jaki program przez który można zobaczyć archiwum GG osoby z którą się aktualnie rozmawia! Czy można się przed tym zabezpieczyć? jest też trojan GGT który można podrzucić przez GG i ściągnąć sobie archiwum :frowning: czy można się jakoś zabezpieczyć przed tym trojanem? a jeżeli ktoś już ściągnie te archiwum to jak to zrobić żeby go nie odczytał?? może je zaszyfrować? I czy program Norton Internet Security 2004 wystarczy na tego trojana (czy firewall zareaguje?) Ogólnie chodzi mi o to jak się zabezpieczyć przed tym trojanem i żeby nikt nie mógł mojego archiwum odczytać. :frowning: Więcej info o tym jak się “włamują do archiwum” tutaj: http://intol.eurohost.pl/article.php?id=art19

Proszę o szybką odpowiedź.

Polecam zmianę GG np. na Tlena. Można w nim korzystać z GG jak by sie mialo wlasnie ten program, a jest bezpieczniejszy i mniej awaryjny (czego wielu doświadczylo wczoraj :twisted: )

A co się stało wczoraj ??

Możliwe, ze nie wszyscy tego doswiadczyli, w moim miescie np. padla siec gg, nie bylo nikogo online. A na Tlenie owszem :smiley:

A mirinda też jest dobra jako zastepca GG? słyszałem że ma więcej funkcji

Miranda Casta, Miranda. Owszem jest moglbym nawet powiedziec najlepsza, jednak to dosyć skomplikowanykomunikator. Dlatego polecam Tlena.pl. Ma wiele skórek, ikonek, dźwięków i wtyczek. Dostajemy do niego takze 250MB poczty za darmo i bezpośredni do niej dostęp z komuniktora. Uzyskujemy rowniez dostep do Tlen.chaty.

Dostałeś. Ja napisałem w tamtym temacie. Chwilę przed tym tematem. :smiley: Ja już to faktycznie przenieś się na tlena masz tam mozliwość rozmowy z użytkownikami GG. :smiley:

A wp kontakt, też jest dobry??

Mógłbyś sam trochę pogooglowac, ale zrobilem to za ciebie:

Przyklad

reszta tutaj

Dzięki :slight_smile:

Twoje obawy w stosunku do GG są jak najbardziej uzasadnione. Komunikator jak widac ma błędy:

http://hacking.pl/news.php?id=4212

ja bym nie ufal temu przykladowi…

wystarczy spojrzec na mail autora tekstu, aby miec watpliwosci co do wiarygodnosci oceny

ja zdecydowanie polecam tlena :slight_smile:

pozdrawiam