PROBLEM Z GADU GADU! help me!


(Mbartek) #1

Napisałem ten post tutaj bo w tym przyklejonym "masz problem z gadu gadu" odpowiedzi nie dostałem :frowning:

Mianowicie: Słyszałem że jest jaki program przez który można zobaczyć archiwum GG osoby z którą się aktualnie rozmawia! Czy można się przed tym zabezpieczyć? jest też trojan GGT który można podrzucić przez GG i ściągnąć sobie archiwum :frowning: czy można się jakoś zabezpieczyć przed tym trojanem? a jeżeli ktoś już ściągnie te archiwum to jak to zrobić żeby go nie odczytał?? może je zaszyfrować? I czy program Norton Internet Security 2004 wystarczy na tego trojana (czy firewall zareaguje?) Ogólnie chodzi mi o to jak się zabezpieczyć przed tym trojanem i żeby nikt nie mógł mojego archiwum odczytać. :frowning: Więcej info o tym jak się "włamują do archiwum" tutaj: http://intol.eurohost.pl/article.php?id=art19

Proszę o szybką odpowiedź.


(Kos@) #2

Polecam zmianę GG np. na Tlena. Można w nim korzystać z GG jak by sie mialo wlasnie ten program, a jest bezpieczniejszy i mniej awaryjny (czego wielu doświadczylo wczoraj :twisted: )


(Mbartek) #3

A co się stało wczoraj ??


(Kos@) #4

Możliwe, ze nie wszyscy tego doswiadczyli, w moim miescie np. padla siec gg, nie bylo nikogo online. A na Tlenie owszem :smiley:


(Mbartek) #5

A mirinda też jest dobra jako zastepca GG? słyszałem że ma więcej funkcji


(Kos@) #6

Miranda Casta, Miranda. Owszem jest moglbym nawet powiedziec najlepsza, jednak to dosyć skomplikowanykomunikator. Dlatego polecam Tlena.pl. Ma wiele skórek, ikonek, dźwięków i wtyczek. Dostajemy do niego takze 250MB poczty za darmo i bezpośredni do niej dostęp z komuniktora. Uzyskujemy rowniez dostep do Tlen.chaty.


(lazikar) #7

Dostałeś. Ja napisałem w tamtym temacie. Chwilę przed tym tematem. :smiley: Ja już to faktycznie przenieś się na tlena masz tam mozliwość rozmowy z użytkownikami GG. :smiley:


(Mbartek) #8

A wp kontakt, też jest dobry??


(Kos@) #9

Mógłbyś sam trochę pogooglowac, ale zrobilem to za ciebie:

Przyklad

reszta tutaj


(Mbartek) #10

Dzięki :slight_smile:


(lazikar) #11

Twoje obawy w stosunku do GG są jak najbardziej uzasadnione. Komunikator jak widac ma błędy:

http://hacking.pl/news.php?id=4212


(chi_kwadrat) #12

ja bym nie ufal temu przykladowi...

wystarczy spojrzec na mail autora tekstu, aby miec watpliwosci co do wiarygodnosci oceny

ja zdecydowanie polecam tlena :slight_smile:

pozdrawiam