Problem z Gadu-Gadu: Niemoge odbierać konferencji!


(Sergio 16) #1

Siemka ALL !

Mam problem z Gadu-Gadu i to nie zalezy od wersji bo dzis chyba wszytskie sobie instalowalem na kompie.Po poszukiwaniach zostawilem sobie wersje 7.6.0.Wszytsko chodzi elegancko - lecz jest problem wystepujacy jak juz wczesniej zazaczyłem z Konferencjami - Niewidze przychodzących do mnie konferencji - moge je tylko zakladać.Sprawdzalem ustawienia GG i niema tam zadnego wątku na temat Konferencji.Problem wystepuje w kazdej wersji gg od Maja tego roku - wczesniej bylo ok.

Zwracam sie serdecznie do was o pomoc- bo usluga konferencji gg mi jest bardzo potrzebna.

Z Gory wam dziekuje !

Kolor czerwony zarezerwowany jest dla Adminów. Edycja

boczi


(Danielm86) #2

nie ma. Poczytaj http://www.gadugadu.pl


(Sergio 16) #3

Moge wiedziec czego nie ma ?


(hevet) #4

http://dobreprogramy.com/index.php?dz=15&n=5118


(Mixxers) #5

Sergio - panowie chyba pomylili znaczenie konferencji. Jak najbardziej są:) nawet w ostatniej wersji http://www.gadu-gadu.pl/pomoc.html#14 . W odróżnieniu od audio/wideo, które zostało wycięte.

Problemem o którym piszesz może być (przynajmniej w moim wypadku) użycie tlena do obsługi GG i to w trybie niewidocznym. Też działy się różne rzeczy. Może mieć to związek z używaniem różnych komunikatorów w obrębie grupy, która będzie tworzyć konferencję.


(Kapela Rules) #6

najwazniejsze pytanie, czy siedzisz na niewidocznym jak dostajesz zaproszenie do konferencji ? bo z tym zawsze byl problem, czesto przez to nie dzialalo