Problem z Gadu-Gadu w telefonie

(Laki000) #1

Mam Motorole C650 w sieci Heyah. Chce mieć GG w telefonie więc wysłałem SMS-a, przyszła mi strona w którą weszłem i wcisnąłem ŚCIĄGNIJ >>> i wywala mnie na stronę gł ONIMIX. Jak mam ściągnąć to Gadu-Gadu?

(Mail) #2

Wcale nie...

wpisz w telefonie:

wap.gadu-gadu.pl i sciągnij :wink:

(Laki000) #3

no i lipa... weszłem na tą stronę i dałem ściągnij i pusta strona... :frowning:

(Błażej) #4

Może nie masz hajsu na telefonie albo miejsca na telefonie :stuck_out_tongue:

(Hehe 91) #5

Gdzieś na kompie mam HeyahGG więc jak znajdę i chcesz to Ci mogę wrzucić i sobie wgrasz do tel. jeśli oczywiście masz jak.

(Clubdragon) #6

A ma ktoś do ERA GG może będzie dobra HeyahGG bo to przeciez to samo moglbys wrzucic??

(Laki000) #7

nom można tak zrobić tylko że nie mam programu do wgrywania Java :frowning:

(bo ten program Motorola Phone tools nie daje tego wgrywac...). Który polecacie ??

(JNJN) #8

Hehee

Przeczytaj Regulamin Forum i dostosuj podpis do Regulaminu.JNJN

(Ankazgdyni1) #9

prosze was o pomoc...:frowning:

mam Motorole V235 i jestem w sieci Era, ściągnełam to GG i wyszło dobrze- zainstalowałam i mam na telefonie... ale problem jest taki, a mianowicie:

gdy chce sie zalogować po raz pierwszy, jest komunikat : Użyć sieci danych? {..} i odpowiedzi: a)Tak,zapytaj raz b) Tak,zawsze pytaj c) Nie,zapytaj później d) nie,nigdy nie przyznawaj dostępu

No i ja wciskam odp. a :Pi jest takie coś: Pobieranie infomacji o wesjach aplikacji Prosze czekać... - po pewnym czasie :Błąd sieciowy ! Nie mozna ustalić aktualnego numeru wersji aplikacji z powodu błędu komunikacji z serwerem wersji. Aplikacja zostanie zamknięta.

Moje pytanie jest takie : o co chodzi.. i co robie źle.. i jak to włączyć.. :frowning: bo juz mnie to powoli wkurza ...:/... poszlabym do serwisu Ery,ale wiem że tam niezbyt mi pomogą bo juz raz byłam z podobnym problemem.. i powiedzieli że nie wiedzą o co chodzi :/.. heh...

byłabym bardzo wdzięczna za pomoc :wink: :* pozdrawiam :slight_smile:

(Qoompel) #10

Napisz do Ery [boa@era.pl]

Mi zawsze pomagają. Odpowiadają w ciągu 24h. Opisz dokładnie i w sposób zrozumiały Twój problem a napewno go rozwiążą. :slight_smile:

Możesz mieć źle usawiony numer dostępowy, WAP, GPRS lub coś jeszcze. Napisz w mail także, żeby (jeśli mogą) przysłali Ci adres do konfiguratora.

(boczi) #11

OT-y -> KOSZ

Złączono Posta : 25 Luty 2007, 21:36:51

Co do wysyłania plików i próśb tutaj o tym - jest PW.

(Mastermaro) #12

sprawdz na stronie ERY modele ktore obslugują gg... a moze masz ustawienia WAP rypnięte.. :wink:

(Komarcin14) #13

Witam. Mam problem odnośnie gg w telefonie. Ściągnełem sobie gg na telefon Samsung sgh c130 z sieci orange. Aktywowałem konto i jak się loguje to jest ciągle napisane " łączę z serwerem..." Czemu nie moe się zalogować??

(Konradfrycek) #14

a wiec .. właczam gg i pisze tam sprawdzam połaczenie itp a pod koniec pisze Połączono.... i nic :frowning: prosze na gg 4522466 z gory dzieki

(Kloc001) #15

Mam problem z gg...mam Se k300i w Orange, wykupilem sobie pakiet na internet i na gg, przyszedl mi sms aktywacyjny i jak wchodze pyta mnie czy zezwolic aplikacji na wyslanie do internetu, daje "tak" pozniej pisze mi sprawdzam polaczenie, po jakims czasie pisze szukam serwera, i pozniej piswze "Brak dostepu do internetu" :frowning: