Problem z Gadu Gadu w Wersji 7.0


(Rafal Exe) #1

Więc tak jak w temacie. Chodzi mi o Gadu w wersji 7. A dokładniej o to czy w tej wersji niemożliwe jest, że jak mam liste kontaktów i klikam powiedzmy klawisz "k" to pokazują mi się kontakty na "k"? W wersji 6 było to możliwe a w 7 wogóle nie ma reakcji na wywoływanie kontaktów klawiszami, Wiec moje pytanie brzmi: Czy to tylk ou mnie się coś tak zrobiło że się nie da czy w wersji 7 jest to niemożliwe ?


(Bary1986) #2

tego co wiem to w wersji 7 nie dziala to


(Tomeczek1990) #3

W wersji 7.0 ta opcja nie działa!!


(Rafal Exe) #4

No to polepszyli gadu :] Dobra dzięki.


(Bary1986) #5

no wlasnie dzieki tym polepszeniom wielu ludzi odchodzi z gg na rzecz innych komunikatorow :] polecam TLEN


(Rafal Exe) #6

Kiedyś już zamiast GG używałem tlena tylko że wkorzało mnie to że nie zawsze w tlenie pokazywały sie opisy jak ktoś ustawiał na gadu. Raz sie pokazywaly w tlenie a raz nie. a dziwnie mi to jakoś jest potrzebne :slight_smile:


(aju) #7

Zawsze można zostać przy starej wersji 6.1

Mi osobiście brak tej opcji nie przeszkadza. :wink:


(Rafal Exe) #8

Tylko że wygląd wersji 6.1 jest już troszke przestarzały :stuck_out_tongue: A w 7 wszystko wygląda tak nowocześniej :P:p a w końcu trzeba iść za technologią :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 24.02.2006 (Pią) 18:43

ps. Jak byś miała na liscie ponad 350 kontaktów to uwierz że brak tej opcji czasami cholernie przeszkadza :slight_smile:


(Admin) #9

rafal.exe niestety tak opcja bez problemu działa w GG 7.0.

Więc nie wiem w czym problem.


(Rafal Exe) #10

To czemu u mnie nie działa ? i zobacz że wszyscy co się wyżej wypowiadali też twierdza że im nie działa :expressionless:


(Admin) #11

rafal.exe mi w 100% działa dobrze czyli np. naciskam literkę p i przeskakuje po osobach na p, na n to po osobach na n itd. itd.

A posiadam wersje 7.0 build 20.


(Rafal Exe) #12

Aż z Ciekawość zainstalowałem dokładnie tą wersje i niestety musze stwierdzić że nie działa ta funkcja. Nie możliwe że działa tobie jak nikomu innemu nie działa :expressionless: był byś jedyną osobą która ma taką funkcje? Eh…niemożliwe.

Złączono Posta : 24.02.2006 (Pią) 19:10

Może ktoś potwierdzić że działa ta opcja w tej wersji co napisał Piotrwx ?


(Admin) #13

No niestety jeśli nie chcesz wierzyć to twoja sprawa, nie będę Cię przekonywał poprostu sprawdziłem to że na wersji GG 7.1 ( czyli najnowszej ) to nie działa, natomiast na wersji 7.0 bez rzadnego problemu wszystko jest tak jak powinno.


(Rafal Exe) #14

Nie to że nie wierze ale wydaje mi sie to bardzo niemożliwe bo mam tą wersje w której u Ciebie to niby działa…moze ktoś to sprawdzić u siebie :wink: ?


(aju) #15

Mi też nie działa na tej wersji.

Nie wiem jakim cudem Tobie działa - korzystasz może z jakiś wtyczej typu power gg, strong gg, itp. ?

PS. Mam ponad 100 userów na liście i mi nie przeszkadza :wink:


(McDracullo) #16

No to Cię zaskoczę u mnie to bardzo dobrze działa!! Nie mam żadnych problemów z takim wybieraniem kontaktów… Coś przestawiłeś chyba w opcjach.


(Rafal Exe) #17

Mniejsza z tym czy przeszkadza czy nie :wink: To już zostawmy dla SIebie :stuck_out_tongue: Zobacz Piotrwx że jej też nie działa. zapewne kożystasz z jakieś wtyczki…tak jak napisał user aju

Złączono Posta : 24.02.2006 (Pią) 19:40

Samo GAdu w tej wersji nie pozwala na takie cos. Musicie z jakiś wtyczek kożystac ;/ bo to mnie już przerasta ;/ KAżdy Co innego pisze …