Problem z gadu gadu

Witam,

mam taki problem, korzystam sobie z gadu gadu i nagle status zmienia mi się np z zaraz wracam lub niewidoczny na niedostępny, normalnie klikam spowrotem np. niewidoczny i już się nie pyta o hasło tylko normalnie wchodzi. jest to strasznie denerwujące gdyż rozmawiam z kim, czekam na odpowiedź w między czasie serfuje i wiadmomość nie dociera i patrze a atatus niedostępny. Miałem gg to najnowsze ale przeinstalowałem na starszą wersję i dalej to samo.

Proszę o pomoc.

Re-instal przeprowadzasz.

Usun GG (Panel Sterowania, Dodaj\Uśun)

Usuwasz katalog C:\Documents and Settings\nazwa konta\Gadu-Gadu.

Czysczisz Rejestr programem:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=509&t=29

Opcja Czysczenie Rejestru , zaznaczasz co znajdzie i Usuń

dzięki jak narazie działa :smiley:

Złączono Posta : 25.01.2006 (Sro) 13:33

sorry że dopiero teraz pisze ale nadal jest ten sam problem, nie pomaga czyszczenie rejestru ani nic podobnego :?

przeszukując forum trafił na post w którym ktoś miał identyczny problem i pisał coś o dzieleniu sieci itp i nie wiem czy to nie jest akurat z tym związane, bo ja od nie dawana mam neostrade podzieloną na dwa komputery (rzecz jasna w jednym pomieszczeniu) poprzez router i karty sieciowe. Problem występuje mniej więcej chyba od tego czasu więc może to mieć jakiś związek z tym. Może trzeba skonfigurować specjalnie oprogramowanie antywirusowe czy coś? Uzywam systemu Windows Xp Proffesional. Bardzo proszę o pomoc bo niestety nie jestem w stanie używać gg :frowning: