Problem z gadu gadu

Cześć wszystkim.

Mam taki dziwny problem podczas pisania wiadomości na gg nie przesuwa mi się automatycznie pole w którym widzę co ktoś do mnie pisze.Muszę je ciągle przesuwać paskiem z boku (ręcznie).Mam wersje 6.1 ale tak jest we wszystkich wersjach które miałem,bo próbowałem już z różnymi.

Mam system operacyjny Windows XP.

Proszę o pomoc w rozwiązniu tego problemu.Bardzoooooo.

Zgóry dzięki za odpowiedzi.

Może spróbuj PPM na ikonce GG, potem właściwości-> zgodność, i zobacz tryb zgodności. Może trzeba odhaczyć: uruchom ten program w trybie zgodności z:

To tylko sugestia ale może pomoże.

A próbowałeś z gg 7.0??

Dzieki za odpowiedzi.

Zainstalowałem teraz wersje 7.0.23 i dalej to samo.

Jezeli chodzi o tryb zgodnosci to na ikonce mam tylko Win 95, 98\Me, NT 4.0 i Win 2000 ja mam Win XP odznaczyłem Win 2000 i dalej jest tak samo nie wiem co mam z tym robic :frowning:

Moze z kompem mam cos nie tak??

A może jeszcze tak: Odinstaluj GG, Wejdź w C:\Documents and Settings\Użytkownik i wytnij stamtąd folder Gadu-Gadu i daj go sobie np. na pulpit. Zainstaluj GG ponownie. Będziesz musiał wtedy od nowa się zalogować. Może to coś da. Jak nie, to możesz folder Gadu-Gadu wkleić ponownie.

Właśnie tak zrobiłem i dalej jest tak samo nie wiem co jest nie tak.

Niby prosta rzecz a ile z nia kłopotu.

Ale to chyba mam coś zrypanego kompa że mam z tym gg taki problem i to z każdą wersją.

Nie wiem co jeszcze mogę z tym fantem zrobić.:frowning:

wiem, ze to nie rozwiazanie problemu - ale moze sprawdz jak dziala alternatywa wobec GG np. Miranda - bedziesz mogl przez ten komunikator rozmawiac rowniez z ludzmi z sieci GG jak i innych…

Miranda jest dla masochistów, wybierz lepiej Tlena

Zaskoczę was wszystkich wywaliłem gg i zainstalowałem sobie Spika.

Fajny program mogłem dalej rozmawiać w nim z osobami z GG i jest banalny przy instalowaniu,w przeciwieństwie do Mirandy.

Można go pobrać z WP (komunikator) polecam.Wszystko działa poprawnie.

Gratuluję. :smiley:

Dzięki wszystkim za pomocną dłoń.

Dobrze że jesteście na forum.

Oby tak dalej.

Hej