Problem z Game Accelerator, komputer się zacina

Wimta, ostatnio instalowałem program Game Accelerator, niby ma poprawiać jakość w grach. No więc, sciągnąłem i zainstalowałem w 1 dniu komputer śmigał jak trzeba, a w 3 i dalej już nie jest tak, jak było na poczatku. Komputer się zawiesza na 5 sekund potem odwiesza się na 3 sekundy, i tak cały czas. Nie wiem, co ten program zmienia w ustawieniach Windowsa. Nie chciałbym robić formata dysku C: bo nie umiem zainstalować nowego windowsa, mam kolege który umie, ale ja nie bardzo znalazłbym czas, teraz mam robote;/ więc jakby mi ktoś poradził, co mam zrobić to będę bardzo dziękował, i chyba już będę dłużny do końca życia tej osobe, że mi uratował/a komputer.

Liczę, że jest na to porada.

Czekam na Wasze komentarze, i że nie zostawićie mojego tematu, bez odpowiedzi;/

Pozdrawiam.

Dodane 15.07.2009 (Śr) 13:50

Jest ktoś w stanie coś poradzić;)?

Hej,

Z tego, co udało mi się zauważyć, program dokonuje akceleracji tylko wtedy, gdy jest uruchomiony. Kliknij zatem na ikonkę programu w tray’u i w menu odznacz opcję Start At Windows Startup. Następnie wyłącz program - powinien pojawić się monit, że wyłączenie programu spowoduje cofnięcie wszystkich przyśpieszeń - oczywiście potwierdzasz, że jesteś pewien. Następnie zrestartuj komputer. Jeśli pojawią się pozytywne efekty - czyli komputer nie będzie już zwalniał - po prostu odinstaluj program.

Jeśli natomiast powyższe zabiegi na niewiele się zdadzą spróbuj wykorzystać przywracanie systemu i przywrócić komputer do stanu sprzed instalacji felernego programu.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Witam Cię, to odznaczenie tez by nic nie dało, patrzylem nawet w Menedżerze Urządzeń, czy coś jest z tego programu ale kompletne 0;/ Nawet jak odinstalowałem ten program, to nic się nie zmieniło. Czyściłem nawet CCleanerem rejestr, i programy. Co prawda w rejestrze było coś z tego programu, ale nawet tego usunięcie nic nie dało;/ Ten program pewnie wgrał wirusa, albo zmienił coś w ustawieniach Windows. Możesz podać, jak się zmienia żeby było przed instalacją? Bo nie wiem… najlepiej w punktach, zobaczy czy coś to da :wink: Chociaż, ten program nie był instalowany, był od razu w folderze i trzeba było wyodrębnić pliki. Proszę, o dalsze opinie i komentarze może ktoś coś jeszcze poradzi, kto się zna na tym;/

Normalnie, komputer się zcina ledwo co to napisałem i wchodzę na stronki… a co już mówić o normalnym korzystaniu… Proszę, kogoś kto się zna na tym, aby zdjął mi krzyż z pleców;)

Licze, na twoją odpowiedź Dimatheus.

Jak najszybciej;p bo ja zwariuje XD

A Przywracanie systemu nie działa?

Start -> Programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu

@edit : cieszę się i ja z rozwiązania twojego problemu :wink:

Hej,

RHYON - jakiego systemu operacyjnego używasz - Vista czy XP?? Jeśli XP to przywróć system zgodnie z instrukcjami sla17 - gdy już uruchomisz przystawkę wybierasz opcję przywróć mój komputer do poprzedniego stanu i wybierasz punkt po dacie - oczywiście sprzed pierwszego uruchomienia programu. W przypadku Visty pomocny będzie artykuł Przywracanie systemu w Windows Vista.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Witam, dziękuję za porady sla17, problem został rozwiazany przywracaniem systemu :wink:

Macie u mnie dużego +, jakby tu było można dawać karme lub coś z tego rodzaju, to chętnie bym Wam 2 dał ;p

Ale nie ma nic, więc tylko podziękowanie zostanie :wink:

Hej,

Spoko, cieszymy się, że wskazanie rozwiązania okazało się skuteczne… :slight_smile: I na przyszłość unikaj takich programów - zwykle dają one niewiele korzyści, a powodują w zamian sporo problemów.

Pozdrawiam,

Dimatheus